استر هیکس - Esther Hicks

از غم به شادی – استر هیکس

Esther Hicks - Form Grief To joy

سخنران : استر هیکس
موضوع : درک و تسلط بر احساسات
سطح آموزش : متوسط
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 67 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 212 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

خرید محصول 15900 تومان
دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


استر هیکس در سمینار از غم به شادی که در حقیقت برای پرسش و پاسخ اجرا شده است مقداری صحبت می کند و نکاتی در مورد کنترل احساسات را ذکر میکند و سپس به سوالات دیگران در مورد کنترل مشکلات زندگی و احساس آنها در برابر آن پاسخ میدهد .

قدرت تفکر شما بسیار بالاست . شما میتوانید احساسات خود را کنترل کنید و با دیدن هر موضوعی چندین برداشت از آن را داشته باشید وقتی درک کنید که کنترل شرایط به دست شماست و هر اتفاقی که رخ میدهد و مشکلاتی که سر راه شما قرار میگیرد باعث رشد و تجربه شما می شود دیگر از فشار آوردن روی خودتان برای مقاوت در برابر این مسائل کم می کنید .

نکته مهم : 

توضیحات ارائه شده در سمینار از غم به شادی ممکن است برای کسانی که تازه با قدرت جذب و قدرت ذهن خودشان آشنا شده باشند سنگین باشد . همچنین استر هیکس خیلی با سرعت صحبت می کند و همین ممکن است باعث شود که بعضی نکات متوجه نشوید . پیشنهاد می شود اولا قبل از این سمینار ، چند سمینار دیگر مثل آرزوی تو دستور توست را مشاهده کنید و سپس این سمینار را هم چند بار با دقت ببینید .

توضیحات کوتاهی از سمینار از غم به شادی

هیچ کس از صمیم قلب به مشکلات و شرایط فعلی خودش بله نمیگه، تا اینکه به یاد بیاره که این تناقض موجود در محیطش هست که به او انگیزه خواسته های جدید رو میده و خواسته جدید همه چیز رو فرا میخونه ؛ به عبارت دیگر وقتی چیزی رو خواستید به شما داده میشه .

پس وقتی تضادی باعث تولد یک خواسته جدید میشه اون خواسته قدرت فراخوانی داره و اون قدرت فراخوانی نیروی زندگیه

تنوع در زندگی شما باعث میشه که به اولویت های جدید جان ببخشید و وقتی که این کار رو کردید انرژی از منبع انرژی به سمت شما و بعد به سمت ایده جدید شما جاری میشه و اون انرژی که حالا بخشی از شما شده و شما رو به سمت منبع فرا میخونه ؛ همه چیز درباره فراخوانده شدن توسط منبع هست .

به عبارت دیگه داریم درباره یک انرژی ، یک الهام ، یک انگیزه و درباره یک جریان صحبت میکنیم که اونقدر باشکوه جریان میابه که تلاش زیادی میخواد تا در مسیری متفاوت از اون قدم برداری .

جریان خیلی قدرتمندیه و وقتی شما با اون جریان همسو میشید ما اسمش رو میزاریم پذیرفتن و اجازه دادن ؛ اجازه دادن به خودتون که با سرعتی که زندگی داره و باعث شده همه تون به وجود بیاید همگام بشید .

و وقتی با این جریان همسو نمیشید ما اسمش رو میزاریم مقاومت ؛ و این مقاومت چیزیه که در اثر کارهای فیزیکی یاد میگیرید خیلی تلاش میخواد که به اون درجه مقاومت برسی .

ما میگیم چرا قایقت رو برنگردونی و به سمت موافق جریان نری ، و شما میگید که خوب این کار تنبلی به نظر میرسه !

و اگر بهتون فشار بیاریم بیشتر در لاک دفاعی فرو میرین و میگین هر کسی که هدفی داره باید تلاش کنه و به سمت مخالف جریان بره ؛ این کاریه که ما میکنیم چون تمام افتخارات و موفقیت ها به کسانی داده میشه که سخت کار کنند ، مثل پدال زدن به سمت مخالف جریان ، چون هر کسی میتونه آروم بشینه و بزاره جریان او رو ببره .

مزیت این کار چیه ؟ دستاورد این کار چیه ؟ چرا برای انجام دادن همچین کار آسونی میخواید پاداش بدید ؟ کاری که هر کسی میتونه انجام بده .

و ما میگیم چون هیچکدوم از چیزهایی که میخواین در سمت مخالف جریان نیست و میدونید ما از کجا این رو میدونیم ؟

چون ما اون منبع انرژی هستیم که شما قبل از به دنیا اومدن بودید و ما مسیر جریان رو میدونیم .

ما اون اساس غیرفیزیکی هستیم که تبدیل به ارجحیتی میشه که شما اون رو به عنوان یک خواسته مطرح می کنید ، ما داریم شما رو به سمت موافق جریان و پایین دست فرا میخونیم و میدونید ما کجا هستیم ؟

ما جایی هستیم که هر چیزی که شما میخواین در اونجا هست ، ما جایی هستیم که آینده شما هست جایی که همگامی شما و شفافیت و کمک به شما هست ، ما جایی هستیم که رهایی شما هست جایی که هر چیزی که میخواید هست و داریم شما رو به اون سمت فرا میخونیم .

و هنگامی که به سمت مخالف قدم برمیدارید همون زمانیه که احساسات منفی به وجود میان و در لحظه ای که افکار دفاعی و عادلانه و منطقی کننده رو رها میکنید در حقیقت پدال زدن در جهت عکس جریان رو متوقف میکنید و د وقتی که پدال زدن به سمت عکس جریان رو متوقف کنید چه اتفاقی میفته ؟

قایقتون برمیگرده و شروع میکنه به حرکت در سمت موافق جریان و دیگه مجبور نیستید در جریان موافق پدال بزنید ؛ حتی لازم نیست برای برگردوند قایق پدال بزنید فقط پدال زدن در جهت مخالف رو متوقف کنید . پاروها را ول کنید افکار توجیه کننده و منطقی تون رو رها کنید ، یا دراماتیک سازی مشکلاتتون و یا توضیح اینکه چجوری به اینجا رسیدید و چه مدت اینجا بودید ، و یا اینکه عادلانه نیست که اینجا باشید و یا شکایت درباره بودن در اینجا

لحظه ای که اینها رو متوقف کنید رودخانه شما رو برمیگردونه و میدونید لحظه ای که این اتفاق بیفته و چرخش قایقتون تکمیل بشه شما احساس راحتی خواهید کرد و این احساس راحتی چیزیه که میخوایم روی اون تمرکر کنید .

چون در طول روز صرف نظر از اینکه هر جای جریان باشید شما با هدف تجربه این احساس آرام خواهید بود .

اتفاقی که میفته اینه که ذره ذره و روز به روز بیشتر احساس راحتی میکنید و لایه های مقاومت رو آزاد میکنید و اجازه میدید که جریان شما رو بیشتر در مسیر خواسته هاتون جلو ببره .

جریان از قبل در حال جاری شدنه ، بعضی مواقع مردم میگن من باید هدف های بیشتری برای خودم تعیین کنم و روی آنها بیشتر تاکید کنم ، باید کارهای بیشتری انجام بدم باید کنترل زندگیم رو بدست بگیرم ، باید کارهای بیشتری بکنم باید نظم بیشتری داشته باشم ،باید کارهایی که منجر به اتفاق افتادن هدف هام میشن رو انجام بدم .

و ما میگیم این تجربه زندگی تو ، تمام چیزیه که نیاز داری تا تجربیات آیندت رو پایه ریزی کنی ؛ وقتی کسی باهات بی ادبانه حرف میزنه شما میخواید که او مودب باشه ؛ وقتی شما بی ادبید میخواید که خودتون مودب باشید وقتی سردرگم هستید شفافیت بیشتری میخواید ؛  وقتی به حد کافی از چیزی ندارید بیشتر میخواید به عبارت دیگه ، دائما دارید به این سپرده اضافه میکنید

و این سپرده توسط منبع انرژی که خودتون هستید و انرژی که تبدیل به معادل ارتعاشی همه چیزهایی که میخواهید شده چنان خوب نگهداری شده که که حتی اگر تمام روز و تمام هفته و تمام سال رو وقت داشتید نمیتونستید حتی یک تعریف دقیق درباره اینکه زندگی شما رو به چیزی تبدیل کرده بنویسید .

اما منبع انرژی درون شما به وضوح میدونه و داره شما رو دائما به سمتش میخونه ، که اگر شما فقط به احساساتتون گوش کنید و سعی کنید هر جایی که هستید به بهترین افکاری که دارید برسید ، شما کم کم  راحتی را پیدا خواهید کرد .

و در همین حال جریان شما رو به تحقق چیزهایی که میخواین نزدیکتر و نزدیکتر و نزدیکتر میبره و شما همه چیزهایی که میخواید رو به دست خواهید آورد به شما قول میدیم که همه شون بر شما آشکار خواهند شد و در عین حال یک سفر شگفت انگیز خواهید داشت .

پس دارید این رو حس میکنید ، که طبیعیه که بخواین رشد کنین ، این طبیعیه که بخواین مهارت ها تون رو افزایش بدید ، این طبیعیه که بخواین در همه چیزهایی که برای شما مهم هستند موفق بشین ؛ کاملا طبیعیه و هر چیزی غیر از این غیر طبیعیه .

این طبیعیه که حس خوبی داشته باشین و غیر طبیعیه که حس بدی داشته باشید .

پس وقتی که ما درباره این مقیاس راهنمای احساسی صحبت میکنیم ، ما داریم درباره احساسات خوب صحبت میکنیم ، جایی که قدردانی و لذت و اشتیاق و همه این چیزهای شگفت انگیز هست

اینجاست که خودتون رو آزاد و قدرتمند میبینید و در انتهای این راهنما که حس ترس و افسردگی هست خودتون رو در اسارت و ناتوان و بدون آزادی میبینید .

و چیزی که میخوایم بگیم اینه که همه اینها ادراکی هستند . به عبارت دیگه میدونیم که به چیزی نگاه میکنید و به خودتون میگید این چیز من رو وادار به داشتن حسی میکنه که الان دارم و میفهمیم که وقتی به چیزهای خوب نگاه میکنید احساس خوبی دارید و وقتی به چیزهای بدی نگاه میکنید حس بدی دارید ؛ ولی میخوایم این رو درک کنید که در هر چیزی که میبینید این فاکتور راحتی و آزادی رو دارید و این پتانسیل رو دارید که اوضاع رو بدتر و یا بهترش کنید .

شما این پتانسیل رو دارید که جوری بهش نگاه کنید که حالتون رو بهتر کنه و یا جوری بهش نگاه کنید که حالتون بدتر بشه و اگر شما امروز تصمیم گرفتید که به جای اینکه همه چیز را بد ببینید جنبه مثبت اتفاقات را ببینید ، به عبارت دیگه اگر تصمیم گرفتید که بیشتر در جست و جوی چیزهایی باشید که حس خوبی بهتون میده  ، فقط کافیه به جای اینکه به افکار منفی چنگ بزنید کمی به سمت چیزهای مثبت خم بشید .

اگر دیگه بر طبل مشکلات نکوبید و بر طبل چیزهای مثبت بکوبید ، بیشتر و بیشتر به سمت جریان برمیگردید و حتی فکر کردن به این موضوع هم ما رو هیجان زده میکنه چون ما سپرده ارتعاشی شما رو دیدیم ، ما میدونیم چه چیزهایی اونجا قرار دادید ، ما قدرت جریان شما رو دیدم و پتانسیل لذت شما رو میدونیم و خیلی دلمون میخواد که آرام بگیرید و با جریان طبیعی انرژی که منبع فراهم میکنه حرکت کنید .

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن