اشتراک کاربری ویژه چیست ؟

سایت موفقیت 98 یکی از مراجع بزرگ فعال در زمینه آموزش های موفقیت ، خودسازی ، کسب ثروت و تجارت و همچنین قانون جذب می باشد .

ما به مرور زمان دوره های تصویری ، صوتی و کتاب های الکترونیک در زمینه های مختلف را از برترین اساتید جهان جمع آوری کرده و آن را با کیفیت بالا ترجمه و به صورت دوبله یا زیرنویس فارسی در اختیار شما علاقمندان قرار میدهیم .

هزینه و زمان زیادی صرف جمع آوری ، ترجمه ، زیرنویس و دوبله این محتوا می شود . همچنین آنلاین بودن و در دسترس بودن سایت و پشتیبانی از آن نیز هزینه هایی را برای ما ایجاد می کند . با توجه به این موضوع ناچار هستیم محتوای تهیه شده را با هزینه ای به مراتب ناچیز تر از سرمایه گذاری انجام شده برای تهیه آن در اختیار شما عزیزان قرار دهیم .

هدف ما از راه اندازی این سایت کسب درآمد شخصی و سودجویی نیست . محتوای قرار گرفته در سایت تماما توسط ما بررسی شده و با علم به تاثیر مثبت آن و همچنین دریافت نتیجه اقدام به انتشار آن کرده ایم . تلاش ما این است تا شما نیز با یادگیری این آموزش ها ، زندگی خود را سرشار از موفقیت ، آرامش و ثروت نمایید .

هزینه اشتراک ویژه کاربری با توجه به هزینه های صرف شده برای آماده سازی محتوا ، بسیار ناچیز است . با جستجویی کوتاه در سطح وب اطمینان پیدا میکنید که کیفیت محتوای قرار گرفته در این سایت بالاترین حد ممکن بوده و همچنین هزینه پرداختی برای دریافت تمام محتوای سایت کاملا معقول است . در حقیقت شما کمتر از 1 هزار تومان برای هر سمینار یا کتاب پرداخت می کنید !

آموزش خرید اشتراک ویژه و دریافت محصولات

پاسخ به سوالات متداول

سوال دیگه ای دارم !

اگر به سوال شما در لیست بالا پاسخ داده نشده شما می توانید از طریق سیستم پشتیبانی آنلاین که علامت آن در قسمت پایین ، سمت راست صفحه مشخص است با ما تماس بگیرید .

پشتیبان به صورت دائم آنلاین بوده و پاسخگوی تمام سوالات شما می باشد .

چطور برای خرید اعتماد کنیم ؟

یک سال از فعالیت این سایت میگذرد و در طول این مدت فعالیت بسیار زیادی برای ارائه محتوا با کیفیت بالا انجام داده ایم . این سایت موفق به دریافت لوگو اعتماد از درگاه پرداخت pay.ir و زرین پال شده است به این معنا که روند خرید و پرداخت شما کاملا امن می باشد . ( لوگو گواهینامه ها پایین سایت نمایش داده می شود )

متاسفانه امکان دریافت لوگو ای نماد و ساماندهی برای سایت هایی با این زمینه کاری نیست . زیرا محصولات جنبه فیزیکی ندارند .

اگر شما اعتماد کافی برای پرداخت از طریق درگاه های پرداخت آنلاین سایت را ندارید ، میتوانید با ارتباط با پشتیبانی سایت از طریق ایمیل یا چت آنلاین درخواست واریز از طریق کارت به کارت را داشته باشید .

ضمانت بازگشت وجه !

ما کیفیت محتوای ارائه شده برای کاربران ویژه سایت را تضمین میکنیم !

تا 10 روز پس از خرید اشتراک ویژه و استفاده از آن در صورتی که از کیفیت محتوای سایت ناراضی بودید ، با ارائه دلایل منطقی میتوانید کل هزینه پرداختی خود برای دریافت اشتراک را کمتر از چند دقیقه دریافت کنید !

گارانتی بازگشت وجه

دیگه وقتشه روی خودت سرمایه گذاری کنی …

سه ماهه
85هزار تومان
  • دسترسی به همه سمینار ها
  • دسترسی به همه کتاب ها
  • دسترسی به همه کلیپ ها
  • دسترسی به همه مقالات
  • دانلود آزاد تمام محتوای سایت
یک ساله
255هزار تومان
  • دسترسی به همه سمینار ها
  • دسترسی به همه کتاب ها
  • دسترسی به همه کلیپ ها
  • دسترسی به همه مقالات
  • دانلود آزاد تمام محتوای سایت
فهرست