جول اوستین - Joel Osteen

خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن – جول اوستین

Joel Osteen - Commanded To Be Blessed

سخنران : جول اوستین
موضوع : خداوند دستور داده برای مورد موهبت قرار گرفتن
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 30 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 228 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


سخنرانی جول اوستین خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن

موضوع این سمینار جول اوستین توضیح این موضوع است که اگر خداوند بخواهد و دستور دهد شما مورد رحمت موهبت او قرار گیرید ، هیچ کس و هیچ علتی نمیتواند از آن جلوگیری کند .

اگر شما بیمارید و دکتر ها شما را جواب کرده اند ، بدانید قدرت دست خداست و اگر او بخواهد شما به زندگی خود ادامه خواهید داد .

اگر شما از خانواده فقیری بودید و حالا کاملا ورشکسته هستید ، اگر سعی و تلاش کنید و خدا دستور دهد شما به هر آنچه می خواهید می رسید .

برای خداوند اصلا مهم نیست که شما کجا به دنیا آمده اید ، پدر و مادر شما چه کسانی هستند ، چه قدر درامد دارید یا هر چیز دیگر … ، او فرمان میدهد تا برکت و رحمت شامل شما شود و این رحمت و برکت برای همه انسان ها به یک مقدار وجود دارد .

این را بدانید که شما زیر دست هیچ انسانی نیستید و نباید خود را پایین تر از دیگران تصور کنید . شما فقط برای خداوند کار میکنید و او پاداش شما را خواهد داد . اگر وظیفه خود را درست انجام دهید و سپاسگذار خداوند باشید او شما را به مقام های بالاتری ارتقا خواهد داد و حتی از دشمنان شما برای عزت دادن به شما استفاده می کند .

اگر خداوند برای شما عزت ، سلامت و موفقیت را خواسته باشد هیچ کس نمیتواند با نفرین جلوی این مسیر را بگیرد .
پس به خود اعتماد داشته باشید و هیچگاه حرف دیگران که در مورد ناموفق بودن شما هست رو قبول نکنید و دائم در قلب خودتون این رو زمزمه کنید که موفق خواهید شد ، راه ها برای شما باز می شود ، شما ثروتمند خواهید شد و از مشکلات رهایی پیدا می کنید چون خداوند میخواهد که این طور شود .

آسانی در راه است - جول اوستین

پس از مدتی خود متوجه می شوید که تغییراتی در زندگی شما صورت گرفته که حتی فکر آن را هم نمیکردید و در قلب خود حس می کنید که تمام هماهنگی که در اتفاقات خوب و بد و زمانبدی افتاده به شکل حساب شده ای برای پیشرفت شما بوده .

پس به خود و خدای خودتان ایمان داشته باشید و مسیر خوبی ، صداقت ، تلاش و کوشش را پشت سر بگذارید .

پیشنهاد میکنم حتما این سمینار رو با دقت گوش کنید و جوانه امید به خدا و ایمان به خدا را در دل خود رشد دهید .

نکته مهم در مورد ویدیو :

دقیقا همین موضوع رو ما در اسلام و در قرآن داریم با این ذکر که ( کن فیکون ) به این معنی که خداوند فقط ذکر می کند و آن امر صورت می گیرد و هر آنچه خداوند برای شما در نظر گیرد همان رخ خواهد داد . به همین دلیل هست که جمله ” هر چه خدا بخواهد ” در گفتار ما رواج پیدا کرده است .

در قسمتی از ویدیو به ماجرای بیلم و نفرین قوم بنی اسرائیل اشاره شده است . دقت کنید که قوم بنی اسرائیل هیچ ربطی با کشور اسرائیل فعلی ندارد .

این اتفاق در زمانی افتاد که قوم بنی اسرائیل را حضرت موسی هدایت میکرد . پادشاه آن زمان بیلم را که علم به کتاب و اسرار داشت مجبور کرد تا قوم بنی اسرائیل را نفرین کند . بیلم گفت که چگونه فردی را نفرین کنم که فرشتگان در کنار او هستند و برای 40 سال از نفرین امتنا کرد . در آخر با فشار های زیاد پادشاه ، بیلم قوم بنی اسرائیل و حضرت موسی را نفرین کرد و به موجب این نفرین علم و دانش او از اسرار ، به شکل کبوتر سفید از بدن او خارج شد و زبان او دراز شد تا اندازه ای که روی سینه او افتاد و مثل سگ زبان خود را تکان میداد .
توضیح مستقیمی از این داستان را در قرآن پیدا نکردم اما به نظر میرسد کسانی که علم به قرآن دارند این داستان را به آیه 175 و 176 سوره الأعراف شباهت میدهد .

بله در راه است - جول اوستین

منبع این موضوع : بیلم در ویکیپدیا

لینک آیه مربوطه در قرآن : سوره الأعراف آیه 175 تا 176

برچسب ها

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن