جول اوستین - Joel Osteen

جول اوستین – خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن

Joel Osteen - Commanded To Be Blessed

سخنران : جول اوستین
موضوع : خداوند دستور داده برای مورد موهبت قرار گرفتن
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 30 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 228 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دانلود محصول 5900 تومان
دریافت کاربری ویژه
حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید

سخنرانی جول اوستین خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن

موضوع این سمینار جول اوستین توضیح این موضوع است که اگر خداوند بخواهد و دستور دهد شما مورد رحمت موهبت او قرار گیرید ، هیچ کس و هیچ علتی نمیتواند از آن جلوگیری کند .

اگر شما بیمارید و دکتر ها شما را جواب کرده اند ، بدانید قدرت دست خداست و اگر او بخواهد شما به زندگی خود ادامه خواهید داد .

اگر شما از خانواده فقیری بودید و حالا کاملا ورشکسته هستید ، اگر سعی و تلاش کنید و خدا دستور دهد شما به هر آنچه می خواهید می رسید .

برای خداوند اصلا مهم نیست که شما کجا به دنیا آمده اید ، پدر و مادر شما چه کسانی هستند ، چه قدر درامد دارید یا هر چیز دیگر … ، او فرمان میدهد تا برکت و رحمت شامل شما شود و این رحمت و برکت برای همه انسان ها به یک مقدار وجود دارد .

این را بدانید که شما زیر دست هیچ انسانی نیستید و نباید خود را پایین تر از دیگران تصور کنید . شما فقط برای خداوند کار میکنید و او پاداش شما را خواهد داد . اگر وظیفه خود را درست انجام دهید و سپاسگذار خداوند باشید او شما را به مقام های بالاتری ارتقا خواهد داد و حتی از دشمنان شما برای عزت دادن به شما استفاده می کند .

اگر خداوند برای شما عزت ، سلامت و موفقیت را خواسته باشد هیچ کس نمیتواند با نفرین جلوی این مسیر را بگیرد .
پس به خود اعتماد داشته باشید و هیچگاه حرف دیگران که در مورد ناموفق بودن شما هست رو قبول نکنید و دائم در قلب خودتون این رو زمزمه کنید که موفق خواهید شد ، راه ها برای شما باز می شود ، شما ثروتمند خواهید شد و از مشکلات رهایی پیدا می کنید چون خداوند میخواهد که این طور شود .

جول اوستین - بله در راه است

پس از مدتی خود متوجه می شوید که تغییراتی در زندگی شما صورت گرفته که حتی فکر آن را هم نمیکردید و در قلب خود حس می کنید که تمام هماهنگی که در اتفاقات خوب و بد و زمانبدی افتاده به شکل حساب شده ای برای پیشرفت شما بوده .

پس به خود و خدای خودتان ایمان داشته باشید و مسیر خوبی ، صداقت ، تلاش و کوشش را پشت سر بگذارید .

پیشنهاد میکنم حتما این سمینار رو با دقت گوش کنید و جوانه امید به خدا و ایمان به خدا را در دل خود رشد دهید .

نکته مهم در مورد ویدیو :

دقیقا همین موضوع رو ما در اسلام و در قرآن داریم با این ذکر که ( کن فیکون ) به این معنی که خداوند فقط ذکر می کند و آن امر صورت می گیرد و هر آنچه خداوند برای شما در نظر گیرد همان رخ خواهد داد . به همین دلیل هست که جمله ” هر چه خدا بخواهد ” در گفتار ما رواج پیدا کرده است .

در قسمتی از ویدیو به ماجرای بیلم و نفرین قوم بنی اسرائیل اشاره شده است . دقت کنید که قوم بنی اسرائیل هیچ ربطی با کشور اسرائیل فعلی ندارد .

این اتفاق در زمانی افتاد که قوم بنی اسرائیل را حضرت موسی هدایت میکرد . پادشاه آن زمان بیلم را که علم به کتاب و اسرار داشت مجبور کرد تا قوم بنی اسرائیل را نفرین کند . بیلم گفت که چگونه فردی را نفرین کنم که فرشتگان در کنار او هستند و برای 40 سال از نفرین امتنا کرد . در آخر با فشار های زیاد پادشاه ، بیلم قوم بنی اسرائیل و حضرت موسی را نفرین کرد و به موجب این نفرین علم و دانش او از اسرار ، به شکل کبوتر سفید از بدن او خارج شد و زبان او دراز شد تا اندازه ای که روی سینه او افتاد و مثل سگ زبان خود را تکان میداد .
توضیح مستقیمی از این داستان را در قرآن پیدا نکردم اما به نظر میرسد کسانی که علم به قرآن دارند این داستان را به آیه 175 و 176 سوره الأعراف شباهت میدهد .

جول اوستین - استعدادهایتان را مخفی نکنید

منبع این موضوع : بیلم در ویکیپدیا

لینک آیه مربوطه در قرآن : سوره الأعراف آیه 175 تا 176

برچسب ها

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

کاربران عزیز توجه فرمایید

لطفا از قسمت نظرات فقط برای بیان نظر خود درباره محصول یا مقالات و یا پرسش سوال مربوط به محتوای همان محصول یا مقاله استفاده کنید
اگر مشکلی در استفاده از خدمات سایت دارید یا مشکلی در دانلود فایل وجود دارد با ارسال تیکت به پشتیبانی سریعتر پاسخگوی شما خواهیم بود ارسال تیکت به پشتیبانی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن