جول اوستین - Joel Osteen

دوباره به زندگی خود نگاه کن – جول اوستین

Joel Osteen - Look Again

سخنران : جول اوستین
موضوع : خداوند دستور داده برای مورد موهبت قرار گرفتن
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 30 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 315 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


سخنرانی جول اوستین دوباره به زندگی خود نگاه کن

در این سمینار جول اوستین در این مورد صحبت می کند که گاهی در زندگی ممکن است در همان بار اول به هدف و خواسته خود نرسید . در این مواقع شما نباید امید خود را از دست داده و دست از تلاش بکشید . این را بدانید خداوند هدف و درخواست شما را میداند و شما را به آن میرساند .

شاید او میخواهد بداند اگر در بار اول ، سوم یا پنجم به خواسته خود نرسیدید آیا باز هم تلاش میکنید ؟ آیا باز هم به او ایمان دارید ؟

این را بدانید که با هر بار تلاش شما خداوند در پشت پرده در حال فراهم کردن مراحل و مسیر رساندن شما به هدفتان است . پس دوباره به زندگی خود نگاه کنید و به یاد بیارید که خیلی از موفقیت هایی که حالا دارید هم به صورت عجیبی در زندگی شما رخ داده و شما هرگز فکر آن را نمیکردید .

شما باید همیشه نقش خود را در تلاش ، تفکر و پیشرفت ایفا کنید و خداوند نیز قسمت مربوط به خود را انجام خواهد داد .

گاهی نیز ممکن است شما خواسته بزرگی داشته باشید اما به مقدار کمی از آن دست یابید . در این صورت ممکن است با خود بگویید همین چیزی که بدست آوردم از هیچ بهتر است و دیگر به دنبال هدف و خواسته بزرگتری نباشید .

این را بدانید که خداوند بخشنده است . اگر در حال حاضر به هدف بزرگ خود نرسیده اید نباید به مقدار کم قانع باشید . دوباره تلاش کنید ، دوباره دعا کنید و باز هم ادامه دهید تا به هدف و آرزوی بزرگ خود برسید .

مطلب مشابه :
آسانی در راه است - جول اوستین

ایمان داشته باشید که حرف آخر را خداوند می زند . ممکن است به شما بگویند دیگر سلامتی خود را باز نمی یابید یا دیگر بچه دار نمی شوید یا دیگر نمیتوانید به ثروت برسید یا دیگر نمیتوانید موقعیت خوبی برای ازدواج پیدا کنید ، اما این را بدانید اگر ایمان خود را از دست ندهید خداوند بهترین ها را در مسیر زندگی شما قرار خواهد داد و هیچ کس نمیتواند مانع اراده خداوند باشد .

 

برچسب ها

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

مقالات مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن