جول اوستین - Joel Osteen

جول اوستین – شادی خود را حفظ کنید

Joel Osteen - Keep Your Joy

سخنران : جول اوستین
موضوع : از بین بردن عصبانیت و بدخلقی
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 30 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 220 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دانلود محصول 5900 تومان
دریافت کاربری ویژه
حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید

اتفاقات روزمره زندگی و مواجه با مسائل و مشکلات متفاوت باعث میشود گاهی عصبانی شویم و لحظات تلخی را پشت سر بگذاریم .
تصور کنید که یک روز خوب را شروع کردید و با خانواده با شادی برای خرید به شهر رفته اید ، در حال رانندگی هستید و هنگامی که قصد پارک خوردرو را دارید فردی سریع تر شما جا را گرفته و این در حالی هست که حق کاملا با شما بوده . همین لحظه است که عصبانیت تمام وجود شما را فرا میگیرد و یا به صورت فیزیکی یا لفظی آن را بروز میدهید .
لحظه ای فکر کنید … ما عمر کوتاهی داریم و از این نوع مسائل کوچک و کم اهمیت به تعداد زیاد در آن رخ میدهد . همه میدانیم که فردا ، هفته دیگر یا یک سال دیگر به خاطر نخواهیم آورد در این خیابان کسی جای پارک ما را گرفت . بلکه مسائل و موضوعات بسیار مهم تری هستند که باید در ذهن ما باشند .
حال آیا ارزش دارد بابت یک اتفاق کوچک هر چند که منصفنانه هم نباشد اعصاب خود را خراب کنیم و خشنودی و شادی آن روز را تبدیل به عصبانیت کنیم ؟
دشمنان ما همیشه تلاش میکنند با رفتارشان ما را آزار دهند یا با حرف های هایی میزنند شروع به مسخره کردن ظاهر ما می کنند .
خداوند قدرت کنترل رفتار و آرامش را به ما عطا کرده است . شما میتوانید با تمرین یاد بگیرید که در بدترین شرایط هم آرامش خود را حفظ کنید و شادمانی خود را با عصبانیت معامله نکنید .
انتقام از آن فرد را به خدا بسپارید و از خدا بخواهید که خود نتیجه رفتار آن فرد را برای او آشکار کند .
مشکلات کوچک در زندگی شما گذرا هستند ، وقتی به صورت وصیع به زندگی خود و اتفاقات فکر می کنید واقعا از دست دادن یک جای پارک هیچ اهمیتی ندارد .
این را بداید که در هر شرایطی شما نعمت های زیادی برای سپاسگذاری دارید . در همان لحظه که شما به خاطر از دست دادن یک جای پارک به شدت عصبانی و آن را مشکل بزرگی تصور میکنید ، فردی در بیمارستان با سرطان دست و پنجه نرم می کند و در آن شرایط است که قدر سلامت و شادی را می داند .
از مشکلات کوچک و اتفاقاتی که اهمیتی ندارند گذر کنید و در هر شرایطی آرامش و شادی خود را حفظ کنید .

جول اوستین - امسال ، فصل کامیابی شماست
برچسب ها

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

کاربران عزیز توجه فرمایید

لطفا از قسمت نظرات فقط برای بیان نظر خود درباره محصول یا مقالات و یا پرسش سوال مربوط به محتوای همان محصول یا مقاله استفاده کنید
اگر مشکلی در استفاده از خدمات سایت دارید یا مشکلی در دانلود فایل وجود دارد با ارسال تیکت به پشتیبانی سریعتر پاسخگوی شما خواهیم بود ارسال تیکت به پشتیبانی

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن