مستند راز

نویسنده

راندا برن

نوع فیلم

مستند

کیفیت فیلم

720p ( خوب )

تعداد قسمت

2

مدت زمان

1 ساعت و 30 دقیقه

زبان فیلم

دوبله فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

2 گیگابایت

این محتوا رایگان است ، می توانید آن را دانلود نمایید

شما با آی پی ایران وارد شدید ، ترافیک شما نیم بها محاسبه می شود

فیلم راز – The Secret

فیلم راز یا مستند راز

بی شک یکی از اولین و بهترین منابع برای یادگیری اولیه قانون جذب فیلم راز ( The Secret ) می باشد . این فیلم در زمان انتشار سر و صدای زیادی را در جهان به پا کرد . فیلم راز به صورت خلاصه توضیحاتی را در مورد قانون جذب و کاربرد های آن به شما میدهد تا بتوانید سر نخ هایی از این قانون بزرگ را به دست بیارید و بعد خود به دنبال اطلاعات بیشتر در مورد آن بروید .

هیچ شکی نیست که قانون جذب واقعی است و از ابتدای تاریخ وجود داشته و یکی از نعمت های خداوند به شمار می آیند . اگر کمی تفکر کنید گفته های قانون جذب و روش های استفاده از آن بسیار شبیه به مکاتب دینی یا اخلاقی می باشد .

درک قانون جذب باعث می شود شما شکل نگرش و تفکر خود را تغییر دهید و البته متوجه شوید که فقط تفکر مثبت شما نیست که تاثیر گذار است . بلکه در حقیقت این احساس شماست که ارتعاشات را ارسال میکند و شما چیزی را دریافت میکنید که دقیقا احساسی مشابه با حسی که ارسال کردید را دریافت کنید .

بنابراین اگر یک حس بد مثل ناامیدی را داشته باشید باز هم اتفاقات و شرایطی را جذب میکنید که حس ناامیدی را به شما بدهند و در نتیجه برای همیشه در حلقه ناامیدی باقی خواهید ماند . اگر بتوانید زمانی که احساس ناامیدی دارید ، نوع احساس خود را به یک حس بهتر تغییر دهید ، آنگاه کائنات اتفاقات و شرایط آینده را به شکلی ایجاد میکنند که به آن حس بهتر برسید . و هر چه در چرخه بهتر شدن قرار داشته باشید روز به روز پیشرفت میکنید . هم احساس خوبی خواهید داشت و هم کائنات تمام آن چیزی که میخواهید را از مسیر های متفاوت و غیر قابل پیشبینی در اختیار شما قرار خواهد داد .

در آن صورت است که زندگی شما به شکل معجزه آسایی متفاوت می شود و قطعا دیگران از شما خواهند پرسید که چطور همه چیز همیشه بر وفق مراد شماست و چطور شما همیشه خوش شانس هستید ؟

دانلود فیلم راز

این نسخه از فیلم راز به صورت اختصاصی توسط تیم موفیقت 98 زیر نویس شده است . کیفیت زیرنویس از نظر روان بودن و همزمانی با تصویر در بالاترین حد خود قرار دارد و هیچ محتوایی حذف یا سانسور نشده .

پیشنهاد میکنیم حتما نسخه زیرنویس قرار گرفته در اینجا رو مشاهده کنید ، نسخه های دوبله به دلیل بعضی از تصاویر و کلمات توسط صدا و سیما سانسور شده و نسخه های زیرنویس موجود در سایت های دیگر یا دارای مشکل و ترجمه اشتباه هستند و یا روان و گویا نیستند .

این نسخه از فیلم توسط تیم ما و با استفاده از ابزار های حرفه ای بهینه سازی شده تا خروجی با کیفیت تصویر 720 و 1080 را ارائه دهد . در هیچ جای دیگری فیلم راز را با این کیفیت مشاهده نخواهید کرد .


آیا فیلم راز 30 ساعت است ؟

در بسیاری از سایت های ایرانی طول این فیلم را 30 ساعت یا 27 ساعت ذکر کرده اند و متاسفانه همه افراد فکر میکنند این نسخه از فیلم که زمانی حدود یک ساعت و نیم دارد سانسور شده و ناقص است .

دقت کنید که فیلم راز همین مورد هست که برای شما قرار گرفته و طول آن در همه منابع یک ساعت و نیم می باشد . سایت هایی که ذکر میکنند فیلم راز را با زمان 30 ساعت میفروشند در حقیقت دروغی برای افزایش فروش میگویند !

حقیقت این است که بعد از این فیلم ، فیلم هایی با موضوع مشابه ارائه شدند که هر کدام اسم های متفاوتی دارند . اما در ایران متاسفانه از مشهور بودن نام راز سو استفاده می شود و چندین فیلم دیگر نیز با اسم راز در یک پکیج به فروش میرسد . حتی متاسفانه نام هایی با اسم راز 1 و راز 2 و راز 3 روی این فیلم ها قرار داده اند !

فیلم های زیر که مربوط به موضوع قانون جذب هستن در سایت قرار گرفته است :

مطلب مشابه :
فیلم ابر راز یا متا سیکرت ( فیلم راز 4 )
مطلب مشابه :
فیلم قطب نما‌ ( فیلم راز 5 )
مطلب مشابه :
فیلم ماتریکس زندگی ( فیلم راز 6 )
مطلب مشابه :
فیلم رمز موسی ( فیلم راز 7 )
مطلب مشابه :
فیلم مستند بیندیشید و ثروتمند شوید

فیلم راز چطور توسط راندا برن تولید شد ؟

دختر راندا برن یک نسخه از کتاب علم ثروتمند شدن ( The Science of Getting Rich ) را به او داد ، این کتاب در سال 1910 میلادی و توسط والاس دی واتلس ( Wallace D. Wattles ) نوشته شده است .

بلافاصله بعد از مطالعه مقداری از کتاب راندا برن میگوید : ” چیزی از درونم مجبورم کرد که کتاب رو ورق به ورق بخونم و من یادم میاد که اشک از چشمام روی برگه ها میریخت وقتی کتاب رو میخوندم . این کتاب گوشه چشمی از راز رو به من نشون داد که مثل یک شعله در قلبم روشن شد . ”

بعد از آن دو ماه را صرف جستجو و تحقیق میکند تا بتواند رد پای این راز را در تاریخ دنبال کند . او تمامی مطالب بزرگان و دین ها را برای پیدا کردن اطلاعاتی از این راز جستجو میکند .

فیلم راز راندا برن

فیلم راز راندا برن

در همین حال زندگی شخصی او شروع به تغییر میکنه و او شروع میکنه هر چیزی که یاد گرفته رو در زندگی خودش اعمال میکنه و بزرگترین آرزوش در اون لحظه این میشه که این اطلاعات رو بتونه در جهان به اشتراک بزاره .

در نتیجه فیلم راز و کتاب راز هر دو در سال 2006 با تهیه کنندگی راندا برن و کارگردانی درو هریوت ( Drew Heriot ) آماده شد و صحبت های افرادی که امروز زنده بودند و از راز اطلاع داشتند جمع آوری شد که هر کدوم در زمینه های مختلفی مثل فیزیک کوانتمی، روانشناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، مشاور مالی، موفقیت فردی و پزشکی اطلاعات داشتند . همچنین داستان های واقعی از درمان بیماری و ثروتمند شدن و … در این فیلم توسط خود افراد ذکر میشود .

در حقیقت به راستی که این راز ، یا بهتر از بگوییم همان قانون جذب می تواند هر چیزی که میخواهید را به شما بدهد . موفقیت ، ثروت ، رفاه ، سلامتی و … همگی با استفاده از این قانون میتواند به شکل نامحدودی رشد کنند .

زندگینامه راندا برن

راندا برن ( Rhonda Byrne ) در سال 1945 در استرالیا به دنیا آمده است و در زمینه تولید کننده رادیو و سپس تولید کننده ویدیو فعالیت داشته است . در سال 2006 روند کلی کار های او با ارائه فیلم راز به کلی تغییر کرد . کتاب راز او به 50 زبان مختلف ترجمه شد و بیش از 20 میلیون کپی از آن در سراسر جهان به فروش رفت . این کتاب برای 190 هفته در لیست پرفروش ترین کتاب های نیویورک تایمز قرار گرفت . و در طی 13 سال گذشته همچنان در بین 20 کتاب پر فروش قرار دارد .

راندا برن

راندا برن

در سال 2010 راندا برن کتاب دیگری به نام قدرت ( The Power ) را تالیف کرد و آن را مجموعه راز اضافه کرد که این کتاب نیز یکی از پرفروش ترین کتاب ها شد و در حال حاضر به 43 زبان دنیا ترجمه شده است .

در سال 2012 راندا برن کتاب دیگری به نام جادو ( The Magic ) را تالیف کرد و آن را در مجموعه راز اضافه کرد و در نهایت در سال 2013 کتابی دیگر با نام قهرمان ( Hero ) انتشار یافت و کتاب دیگری نیز با اسم تکنیک های روزانه راز ( The Secret Daily Teachings ) در همین سال منتشر شد .

اساتید فیلم راز

این فیلم در واقع مصاحبه با افرادی است که خود را استاد فیزیک کوانتمی، روانشناسی، متافیزیک، الهیات، فلسفه، مشاور مالی، موفقیت فردی و پزشکی می دانند که آنان را به اصطلاح اساتید قانون جذب توصیف می کنند. برخی از این اساتید قانون جذب دارای سایت هایی هستند که درون آنها با محتوای دوره ها و سمینار هایی خودشان است.

اساتید قانون جذب که در فیلم راز نقش آفرینی کردند عبارت اند از :

مایکل بکویت (Michael Beckwith)، جان دمارتینی (John Demartini)، باب پراکتور (Bob Proctor)، جک کنفیلد (Jack Canfield)، جیمز آرتور ری (James Arthur Ray)، جو ویتالی (Joseph Vitale)، لیسا نیکولز (Lisa Nichols)، ماری دایمند (Marie Diamond) و جان گری (John Gray). افراد دیگر مانند استر هیکس (Esther Hicks) ، مایک دولی (Mike Dooley) ، دیوید شیرمر (David Schirmer) و مارسی شیموف (Marci Shimoff).

افرادی دیگری نیز در این فیلم وجود دارند که در سخنان قانون جذب یافت نمی شود ولی سخنان آنا درستی قانون جذب را اثبات می کند عبارت اند از :

لی برور عضو هییت مدیره بانک جهانی (Lee Brower)، هیل دوسکین (Hale Dwoskin)، باب دویل (Bob Doyle)، کتی گودمن (Cathy Goodman)، موریس ای.گودمن (Morris E. Goodman)، جان هگلین (John Hagelin)، بیل هریس (Bill Harris)، بن جانسون (Ben Johnson)، لورال لنگمیر (Loral Langemeier) ، دنیس وایتلی (Denis Waitley) ، نیل دونالد والش (Neale Donald Walsch)، جان گری (John Gray) و فرد آلن وولف (Fred Alan Wolf).

برچسب ها :

مطالب مشابه

مستند شفا
زیرنویس فارسی
تصویری1 فایل
فیلم ابر راز
زیرنویس فارسی
تصویری1 فایل
فیلم رمز موسی
زیرنویس فارسی
تصویری1 فایل

۵ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • سلام این نسخه کامله فیلم رازِ؟!شنیده بودم نسخه اصلی ۵ یا ۶ ساعته…

  پاسخ
  • سلام و روز بخیر
   همونطوری که در متن هم توضیح دادیم فیلم اصلی راز همین هست و این نسخه هم کامل ترین و با کیفیت ترین زیرنیوس رو داره .
   متاسفانه بعضی افراد به جهت سودجویی فیلم های دیگه ای رو اومدن با اسم راز ۲ یا ۳ یا ۴ یا ۵ و … یا حتی به اسم پکیچ ۳۰ ساعته راز میفروشن .
   همچین چیزی نیست .
   مواردی که اون دوستان دارن ارائه میدن فیلم های دیگه ای هستن که اکثرا بعد از راز با همین موضوع تولید شدن .
   این فیلم ها و فیلم های جدیدی در حال آماده سازی توسط ما هست که در سایت قرار خواهد گرفت .
   برای مثال فیلم قطب نما که در بعضی سایت ها با اسم راز ۲ یا راز ۴ به فروش میرسه قبلا در سایت قرار دادیم :
   https://success98.ir/the-compass-2009

   پاسخ
 • سلام
  سپاس از سایت بسیار خوب و توضیحاتتون
  طبق همین توضیحاتی که نوشتید، باید یک مجموعه به اسم راز ۳ هم باشه، لطفا اون رو هم در کنار این مجموعه خوب قرار بدید.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ورود به حساب کاربری

فهرست