مجموعه فیلم راز

فیلم رمز موسی ( فیلم راز 7 ) – The Moses Code

نویسنده : درو هریوت
موضوع : تاثیر خدمت به دیگران
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 62 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 348 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

خرید محصول 9000 تومان
دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


برای اولین بار از زمان انتشار فیلم راز ، گارگردان موفق ترین فیلم معنوی در دهه ها نام خود را در پشت یک پروژه جدید با نام رمز موسی ( The Moses Code ) قراره داده است . به عنوان تهیه کننده اجرایی درو هریوت معتقد است که این فیلم پیام عمیق تری را در بر دارد که میلیون ها نفر منتظر آن بوده اند .

اگر شما فیلم راز را دوست داشتید اما احساس میکردید که چیزهای بیشتری برای گفتن در مورد این موضوع وجود دارد ، پس لطفا فیلم رمز موسی را مشاهده کنید .

فیلم رمز موسی

رمز موسی یک فیلم قدرتمند است که برخی از مشهورترین رهبران معنوی عصر ما را گرد هم می آورد تا در مورد اهمیت خدمت به دیگران به عنوان یک تمرین معنوی بحث کنند .

با قرار دادن یک الگوی جدید در فیلم سازی ، این اولین بار است که یک فیلم معنوی بزرگ در رابطه با واقعه دعای جهانی ( روز 6 آپریل ) در حال اکران است و میلیون ها نفر را در یک روز با هم جمع میکند تا در یک روز تماشای فیلم را در بیش از 2000 مکان برگذار کنند . که در نهایت با استفاده از ابزار های بیان شده در فیلم باعث گسترش دعای صلح در خاورمیانه خواهد شد .

در جامعه پرشتاب امروز ، بسیاری از ما به دنبال دستیابی به یک سطح عمیق از تحقق و در جستجوی فراتر از ماتریالیسم هستیم .

جیمز تویمن اظهار داست : “میلیون ها نفر از این ایده وارد شده اند که می توانند ماشین های جدید و یک حساب بانکی بزرگتر را جذب کنند که فراموش میکنند نقش آنها برای تغییر جهان چقدر مهم است . به نوعی زمان آن رسیده که قانون معنوی جذابیت را روحانی در نظر بگیریم . این هدف فیلم است .”

مطلب مشابه :
فیلم ابر راز - Meta Secret ( فیلم راز 4 )

رمز موسی دارای معلمان معنوی پویا و نویسندگان پر فروش است که خرد و بینش خود را در مورد معنای واقعی فراوانی به اشتراک میگذارند .
این سخنرانان عبارتند از : چرچیل ریچاردسون ، ایانلا وانسنت ، مری موریسی ، مایکل بکویت ، سونیا کوکت ، گرگ برادن ، نیل دونالد والس ، جیمز ون پراگ ، لس براون و دبی فورد .

دبی فورد میگوید : ” هر روز از خواب بیدار می شوم به این دلیل که به جامعه خدمت کنم . من کوشش میکنم تا به اندازه سهم خودم تاثیر گذار باشم و بیشتر از آنچه که دریافت می کنم ، هدیه کنم . ”

این فیلم همچنین نمونه هایی از زندگی واقعی نمایش مدرن و بشر دوستانه را به نمایش میگذارد . این فیلم یادآوری قانع کننده است که در واقع ، هر یک از ما قدرت تغییر جهان را داریم .

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن