شاه کلید ثروت

استاد

ناپلئون هیل

نوع محتوا

تصویری

کیفیت محتوا

720p ( خوب )

تعداد قسمت

2

مدت زمان

2 ساعت

زبان محتوا

زیرنویس فارسی

فرمت فایل

MP4

حجم کل

677 مگابایت

دسترسی فقط برای خریداران یا کاربران ویژه است

فقط کاربران ویژه سایت یا خریداران محصول اجازه دانلود این محتوا را دارند ، لطفا خرید اشتراک ویژه یا خرید تک محصولی انجام دهید یا وارد حساب کاربری خود شوید

خرید محصول

با خرید محصول به صورت تک ، فقط به همین محصول در سایت دسترسی خواهید داشت و می توانید همین حالا آنرا دانلود نمایید .

دریافت اشتراک ویژه

با دریافت اشتراک کاربری ویژه می توانید به کل محتوای ویژه سایت دسترسی داشته باشید و آنها را به صورت کامل نامحدود دانلود نمایید .

ورود به حساب کاربری

اگر از قبل کاربر سایت ما هستید به نظر میرسد که به حساب کاربری خود وارد نشدید ، لطفا برای دانلود به حساب کاربری خود وارد شوید .

شاه کلید ثروت – ناپلئون هیل

شاه کلید ثروت یا کلید طلایی موفقیت

شاه کلید ثروت سمینار تصویری است که توسط ناپلئون هیل ضبط شده است . وی در این فایل تصویری 17 اصل موفقیت و پیروزی را توضیح میدهد که در راه عملی طراحی شده است . پس از گوش دادن به این سمینار کوتاه شما منابی این اثر قدرتمند شخصیتی را درک خواهید کرد . خلاصه ای از این اصول را در متن پایین آورده ایم اما دقت کنید که این تمام موضوع نیست .

درک این محتوا به شکل متنی بسیار سخت است . حتما محتوای ویژه را دریافت کنید تا توضیحات ناپلئون هیل در مورد شاه کلید ثروت و مثال های او را بشنوید . این سمینار در اصل درباره موفقیت در کسب و کار و جذب ثروت است .

در سمینار های دیگر سخنران ها مانند کوین ترودو نیز از ناپلئون هیل و این 17 اصل نام برده شده و سمینار شاه کلید ثروت جزو اولین اصول و پایه های قانون جذب و موفقیت است . بنابراین پیشنهاد میکنم حتما ابتدا این سمینار را گوش کنید و تمرینات ذکر شده در آن را انجام دهید و سپس دوره های دیگر را شروع نمایید .

دوستان عزیز لطفا این سمینار را بارها و بارها با دقت گوش کنید . بعضی جملات این سمینار شاید فقط یک خط به نظر برسند اما کلی مفهوم و معنی دارند . سمینار های یک ساعته دیگری از ناپلئون هیل موجود هست که به تفکیک برای هر کدام از این اصول توضیحات کافی را ارائه داده است . به مرور این سمینار ها نیز در سایت اضافه خواهد شد .

17 اصل موفقیت چیست ؟

همه می خواهند موفق شوند و اهداف خود را به دست بیاورند ، اما این راز بزرگ برای تحقق این اهداف چیست ؟ در سال 1908 ناپلئون هیل مصاحبه ای با اندرو کارنگی انجام داد که او را به تحقیق در مورد این موضوع دعوت کرد.  اندرو کارنگی در آن زمان یکی از قدرتمندترین و ثروتمند ترین افراد جهان بود .

ناپلئون هیل تمام زندگی خود را صرف تحقیق کرد و با مصاحبه با بسیاری از افراد موفق و تمرکز خود را بر عناصری از موفقیت شخصی توانست راز هایی را کشف کند .


17 اصل موفقیت

بر اساس مطالعات وی و پر فروش ترین کتاب های او ، قانون موفقیت ( Law of success 1928 )  و  بیندیشید و ثروتمند شوید ( Think and grow Rich 1937 ) ، او 17 اصل را تعریف کرد که می تواند منجر به موفقیت در تجارت شود .  که آنها به اسم 17 اصل موفقیت و پیروزی معروف شدند که از نظر ناپلئون هیل شاه کلید ثروت می باشند .

قطعی بودن هدف

برای هر چیزی که در زندگی انجام می دهید ، به یک هدف نیاز دارید . مهم نیست که هدف شخصی یا مربوط به کسب و کار است ، این اولین گام در تلاش برای موفقیت و پیروزی شما است.  میخواهید چه کاری را انجام دهید ؟ هدف مبهم شما چیست ؟ کدام گام برای رسیدن به آن لازم است (برنامه ریزی) ؟

مطلب مشابه :
قطعیت هدف - ناپلئون هیل

اتحاد ذهن

مطالعات و کارهای علمی ثابت کرده اند که افرادی که در هماهنگی کامل در هدف مشترک کار می کنند ، بیش از یک نفر به تنهایی پیروزی به دست می آورند .  به کدام شرکا نیاز دارید و انتخابشان میکنید تا به موفقیت و پیروزی در هدف خود دست یابید ؟ همکاری یک مجموعه قدرتمند از مهارت های ترکیبی ، یک عامل کلیدی برای دستیابی به موفقیت است.

ایمان کاربردی

اصل ایمان کاربردی، میل و برنامه است که باید به چیزی ملموس تبدیل شود .بنابراین شما نیاز به یک مجموعه ای از اهداف واقع بینانه برای برآورده ساختن نتایج ملموس را دارید .  این یک اصل اساسی است که توسط یک حالت ذهنی ، نگرش و اعتماد به وجود آمده است.

رفتن یک مایل اضافی

این اصل واضح است. هر چه تلاش بیشتری شریک شما در رسیدن به هدف انجام دهند ، سریع تر و بهتر به هدف پیروزی میرسید . همچنین قانون جبران خسارت ( پاداش به دست آماده در عوض اعمال، افکار و کلمات ) عالی است تا در ذهنیت دستیابی به هدف جلب شود .

شخصیت خشنود

این اصل می تواند یک دارایی بزرگ در زندگی روزمره شما باشد. وقتی با افراد (یعنی شرکا) کار می کنید دستیابی به اهداف و دستاوردها بسیار آسان می شود ، می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و از کار با آنها لذت ببرید. با توجه به ناپلئون هیل ، 25 ویژگی شخصیتی وجود دارد که میتوانید برای بهبود در آن زمینه ها کار کنید.

ابتکار شخصی

هر شخص / شریک که در یک تیم کار می کند و دینامیک گروه را تجربه می کند ، آگاه است که مسئولیت او برای دستیابی به اهداف مطلوب کلیدی است. فردی شروع کننده ابتکار است و این چالش برای تکمیل آن چیزی است که او آغاز کرده است . همچنین اصل 4 یک عامل موفقیت کلیدی برای دستیابی به اهداف مورد نظر است .

نگرش مثبت ذهنی

بدون چالش می تواند بدون ذهنیت درست شروع شود. نگرش مثبت تداوم خود را حذف میکنید و در هر شرایطی به شما قدرت تحرک میدهد . هیچ چالشی بزرگ نیست ، اهداف واضح و واقعی هستند و نگرش درست برای تمرکز ، الهام بخشیدن و انگیزش دیگران ، عناصر کلیدی است که با این اصل مرتبط هستند . هر چه افکار همه بیشتر مثبت باشد و علاقه بیشتری به رسیدن به هدف داشته باشد ، بیشتر احتمال دارد به موفقیت برسید (قانون نفوذ).

شور و شوق

اشتیاق برای موفقیت در کسب و کار بسیار مهم است. شور و شوق می تواند واگیر دار باشد هر چه افراد بیشتری شور و شوق برای رسیدن به هدف داشته باشند افراد بیشتری به هدف میرسند . شور و شوق از درون فرد می آیند و همچنین به اصل 3 متصل است : ایمان کاربردی . موفقیت ، ایمان کاربردی و عزت نفس ، موفقیت بیشتری را جذب می کند.

دسپلین شخصی

شما نیاز به کنترل افکار خود دارید تا بتوانید نیازهای خود و اهداف مورد نظر خود را کنترل کنید. این اصل در مورد تسلط به افکار خود شماست . شما از مالکیت ، افکار ، احساسات، اعمال، ارتباطات و غیره برخوردار هستید. این یک اصل حیاتی است تا بهترین تصمیمات کسب و کار را تعیین کند و اولویت های مناسب را برای رسیدن به اهداف مطلوب تعیین کند.

تفکر دقیق

این اصل نزدیک به اصل 9 است : دسپلین شخصی. این اصل همه چیز در مورد کنترل ذهن است. افکار مورد نیاز خود را برای رسیدن به اهداف مطلوب پیش ببرید و تمام افکار غیر ضروری دیگر را از بین ببرید. که به آن قدرت فکر گفته می شود : “آنچه که فکر میکنید ، به آن تبدیل خواهید شد” ~ ناپلئون هیل (1937).

توجه کنترل شده

این اصل همه چیز در مورد اولویت بندی زمان، انرژی و ذهنیت برای رسیدن به اهداف مورد نظر است. این بالاترین شکل از دسپلین شخصی (اصل 9) است. چه چیز برای شما مهم است و چه اقدامات اولویتی لازم دارید تا بتوانید این تمرکز را حفظ کنید؟

کار گروهی

TEAM یک مخفف است به معنی “با هم ، همگی بیشتر انجام میدهیم ” (Together Everyone Accomplishes More ) !  این یک واقعیت است که بر اساس مطالعات علمی و تجربی است که افرادی که با تمرکز بر اهداف مشابه کار می کنند، می توانند بیشتر از یک نفر به تنهایی کار را انجام دهند . بنابراین کار تیمی یک دارایی کلیدی است، همراه با اصول دیگر، برای موفقیت همکاری و اهداف مورد نظر مشترک.

سقوط و شکست

این اصل خزانه ای از درس های شکست ها و خطا های انسانی را تشکیل می دهد . شما فقط می توانید با یادگیری با شکست های کوچک رشد کنید و تجربه کنید. این نیز “شکست موقت” نامیده می شود و دانه ای از موفقیت بزرگ تر را حمل میکند .

چشم انداز خلاق

تخیل به منظور دستیابی به ایده های بزرگ و عاقلانه تجاری، کلیدی برای تحریک دیدگاه های خلاقانه است. این با یک ایده ساده شروع می شود که شما می توانید با گام های کوچک در طول زمان ، احتمالا همراه با دیگران توسعه دهید. بنابراین تصورات شما باید آزاد و بدون ترس باشد. که از زیرآگاهی و با تمرینات ذهنی تحریک و توسعه می یابد .

سلامت

هر زمان که شما در کسب و کار یا چیزی شخصی هستید، سلامت برای لذت بردن از زندگی و دستیابی به تحقق شخصیت حیاتی است. این اصل همه اصول را هماهنگ و تحریک می کند. این همچنین از گزینه های آگاهانه و استقامت شما را پشتیبانی می کند. با خوردن غذای سالم و به چالش کشیدن مغز شما در ورزش، می توانید به خود و دیگران برای رسیدن به اهداف مشترک مورد نظر سود برسانید.

بودجه بندی زمان و پول

زمان و پول جنبه های مهم موفقیت است. مهم است که وقت خود را هر روز برای درک درآمد و هزینه های خود در رابطه با اهداف مورد نظر صرف کنید. هر دو منابع گرانبها باید در برنامه فعلی شما و همچنین برنامه آینده خود (10 سال از زمان حاضر) متناسب با نیاز شما باشد. پیش بینی و تصمیم گیری در رابطه با این اصل ، کلید می باشند .

عادت ها

همه می خواهند صلح در ذهن خود، سلامت و امنیت مالی خوبی داشته باشند. بنابراین، شما باید عادت های در حال توسعه و مثبت را برای رسیدن به آن داشته باشید. با افکار و اعمال، عادت های خاصی ایجاد کرده اید (علت – اثر). آیا این عادت ها برای شما در ذهن، سلامت و امنیت مالی صلحی به ارمغان می آورند یا اینکه نیاز است برای رسیدن به این هدف، آنها را تغییر دهید؟ این عادتها چه هستند و برنامه شما برای تغییر چیست ؟


چگونه این اصول موفقیت را اعمال کنیم ؟

همه این اصول در زندگی شما قابل اجرا هستند . وابسته به شماست که میخواهید چه کاری با آنها انجام دهید . اگر یاد بگیرید چگونه موقعیت های ناخوشایند را تجربه کنید و آنها را در شرایط نا مناسب به مثبت تغییر دهید، در مسیر درست ایجاد موفقیت برای موقعیت خود قرار دارید.

سوالاتی که باید برای خودتان مطرح کنید :

 1. طرح شما برای موفقیت چیست ؟
 2. اصول موفقیت شما چیست و چگونه می توانید در این زمینه همکاری کنید ؟
 3. موفقیت شما در ارتباط با دیگر افراد و دستیابی به اهداف شما چگونه است ؟
 4. چه عادتهایی دارید که می خواهید تغییر دهید، برای زندگی کردن به آن شکل که میخواهید زندگی کنید ؟

مطالب مشابه

کتاب 17 اصل موفقیت ناپلئون هیل

17 اصل موفقیت

ناپلئون هیل
1 فایل
خرید و اشتراک ویژه
بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید

ناپلئون هیلزیرنویس فارسی
تصویری1 فایل
رایگان
ناپلئون هیل - قطعی بودن هدف

قطعیت هدف

ناپلئون هیلزیرنویس فارسی
صوتی1 فایل
خرید و اشتراک ویژه

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • با سلام و تشکر بابت سایت خوبتون
  فایل دوم ۴اصل آخر رو نداره
  فایل کامل موجود هستش؟

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   لطف دارید که نظر خودتون رو قرار میدید

   سمینار کامل هست و ادامه ای نداره . 17 اصل توسط ناپلئون هیل در این سمینار ذکر میشه اما این 17 اصل در 13 پیام گنجانده شده .
   لطفا مجدد چند دقیقه قسمت اول رو نگاه کنید . خود ناپلئون هیل دقیقا همین موضوع رو توضیح میده .

   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 • خیلی ممنون
  بهانه ای شد برای دیدن دوباره

  من کتابهای دیگر ناپلئون هیل رو خوندم
  پیشنهاد میکنم دوستان تمام کتاب هاش رو مطالعه کنند.
  فوق العاده کاربردی، اصولی و طبقه بندی شده

  پاسخ
  • من به شخصه بیشتر از 12 بار این سمینار رو دیدم . با اینکه خودم زیرنویسش کردم و کلمه به کلمه رو میدونم اما بازم برام جدیده و چیزای جدیدی رو یاد میگیرم
   خوشحالم که شما هم شاه کلید ثروت رو دیدید و امیدوارم با اعمال این اصول خیلی سریع بتونید نتیجه بگیرید . برای من که خیلی مفید بود و نتیجه عالی گرفتم

   پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

ورود به حساب کاربری

محتوای ویژه

چطور تصویر ذهنی خود را بسازیم
چگونه تصویر ذهنی خود را بسازید – باب پراکتور
بله در راه است - جول اوستین 1
بله در راه است – جول اوستین
خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن - جول اوستین 2
خداوند دستور داده برای به سعادت رسیدن – جول اوستین
مستند تار و پود کیهان
مستند تار و پود کیهان
تیل سوان - چاکرای ستاره روح
چگونه چاکرای ستاره روح خود را باز کنیم ؟ – تیل سوان
11 ایده انگیزشی برای بازاریابی تلفنی - مارک وایشاک 3
11 ایده انگیزشی برای بازاریابی تلفنی – مارک وایشاک
تیل سوان - چاکرای گلو
چگونه چاکرای گلو خود را باز کنیم ؟ – تیل سوان
تیل سوان - چاکرای خورشیدی
چگونه چاکرای شبکه خورشیدی خود را باز کنیم ؟ – تیل سوان
شروع دوباره برای موفقیت - لس براون 4
شروع دوباره برای موفقیت – لس براون
فیلم قطب نما
فیلم قطب نما‌ ( فیلم راز 5 )

مقالات

شخصیت شناسی از روی صورت
روانشناسی چهره یا شخصیت شناسی از روی چهره
چاکرا چیست ؟ آنچه باید درباره چاکراها بدانید ! 5
چاکرا چیست ؟ آنچه باید درباره چاکراها بدانید !
eft چیست
ای اف تی ( EFT ) یا تکنیک رهاسازی احساسات چیست ؟
مراحل یادگیری کوین ترودو 6
مراحل یادگیری کوین ترودو
30 اصل موفقیت در زندگی با استفاده از قانون جذب

زندگینامه ها

زندگینامه لس براون
زندگینامه لس براون
زندگینامه دن لاک 7
زندگینامه دن لاک
زندگینامه باب پراکتور
زندگینامه باب پراکتور
زندگینامه لوییز هی
زندگینامه لوییز هی
راندا برن
زندگینامه راندا برن
فهرست