همکاری با موفقیت 98

ما در چند زمینه مختلف می توانیم با کاربران خود همکاری داشته باشیم . افراد مترجم و زیرنویس کننده ، نویسنده و همکار در فروش محصولات .

برای هر کدام از زمینه ها توضیحات لازم در متن زیرداده شده است .

من می توانم محصولات شما را تبلیغ کنم

اگر مایل هستید در زمینه فروش محصولات با ما همکاری داشته باشید و از این روش بتوانید خیلی راحت کسب درامد مناسب داشته باشید ، کافیست در سیستم همکاری در فروش سایت که آدرس آن در منو بالای سایت موجود است عضو شوید .

بعد از عضویت شما میتوانید یک لینک اختصاصی برای خودتان ایجاد کنید ؛ هر کس با این لینک وارد سایت شود و محصولی خریداری کند یا از پلن های اشتراک ماهانه خرید داشته باشد ، در سطح پایه شما 30% درصد مبلغ را دریافت خواهید کرد .
پس از رسیدن به 100 ارجاع موفق ، سطح شما به حرفه ای ارتقاع پیدا خواهد کرد که در آن صورت 50% مبلغ هر فروش را دریافت میکنید .

ارجاع موفق یعنی شما کاربری را به سایت هدایت کرده باشید و آن کاربر خرید انجام داده باشد .

دقت فرمایید که کاربر ارجاعی شما حتما باید از همان لینک برای ورود به سایت استفاده کرده باشد . لینک را میتوانید برای صفحه اصلی سایت بسازید یا برای هر محصول یا صفحه ای که خودتان خواستید لینک دریافت کنید .

حتی اگر کاربر بعد از ورود با لینک شما از سایت خارج شده و بعد از مدتی دوباره مراجعه کند ، سیستم آن کاربر را شناسایی کرده و هدیه شما را به عنوان همکار در فروش در حسابتان ثبت می کند . ( تا مدت یک سال روی سیستم ذخیره می باشد )

با ارسال تیکت به پشتیبانی می توانید اطلاعات شماره کارت یا حساب خود را ارسال کنید تا مبلغ مورد نظر به صورت نقدی و بدون تاخیر به حساب شما واریز گردد . همچنین اگر مایل بودید می توانید مقداری از همان مبلغ را صرف خرید محصولات سایت یا اشتراک ویژه کنید که برای این حالت هم در تیکت درخواست خود را مطرح نمایید .

 

بهترین روش فروش محصولات تبلیغ در گروه یا کانال های تلگرام ( یا هر مسنجر )  و پیج های اینستاگرام است . اگر شما دارای یک کانال تلگرام با تعداد کاربر مناسب هستید یا یک پیچ اینستاگرام با فالوور فعال دارید خیلی راحت با ارسال یک پست معرفی و تبلیغ یک محصول می توانید کاربران خود را به خرید تشویق کنید . اطمینان داشته باشید درامد دریافتی شما با توجه به بازخورد و فعالیت شما کاملا مناسب است و حتی در صورت فعالیت مناسب میتوانید یک درامد دائمی ماهانه بدون نیاز به کار و تلاش داشته باشید !

از این بهتر که حتی با معرفی سایت به همکاران و دوستان خود هم بتوانید درآمد کسب کنید ؟

 

یک مثال کوچک در درآمد در این سیستم :

فرض کنیم که شما یک پیج اینستاگرام با 10 هزار کاربر دارید . اگر برای مثال یک استوری برای معرفی سایت و خرید اشتراک ویژه آن ایجاد میکنید . با توجه به قیمت اشتراک ویژه که در حال حاضر 59 هزار تومان می باشد . در سطح پایه شما به ازای هر خرید حدود 18 هزار تومان دریافت میکنید و در سطح حرفه ای حدود 30 هزار تومان

دقت کنید که اگر فقط 10 کاربر خرید داشته باشند ( از هر هزار نفر فقط یک نفر ! ) ، شما در سطح پایه مبلغ 180 هزار تومان و در سطح حرفه ای 300 هزار تومان دریافت میکنید !

این مثال فقط برای یک محصول ، یک تبلیغ ارسالی و یک روز بود !

این فرصت عالی را از دست ندهید
این سیستم می تواند ماشین پول سازی شما باشد !

نکته مهم : سیستم همکاری در فروش ما کاملا شرعی می باشد . ما عضو گیری هرمی برای همکاری در فروش نداریم . هر فرد با توجه به مقدار ارجاعی که خود برای سایت ایجاد کرده است درامد کسب می کند .

از منوی بالای سایت نیز میتوانید ثبت نام کرده یا وارد پنل خود شوید

من می توانم فایل های ویدیویی یا صوتی را ترجمه و زیرنویس کنم

اگر مایل هستید در فرایند زیرنویس ویدیو ها با ما همکاری داشته باشید لطفا نمونه کار های خود و هزینه کار را از طریق سیستم تیکت یا ایمیل برای ما ارسال فرمایید . در صورتی که کیفیت کار شما مناسب باشد قطعا به صورت دائمی همکاری خواهیم داشت .

همچنین اگر قبلا محتوایی که مربوط به موضوع سایت بوده را زیرنویس کردید اما این محتوا در سایت ما موجود نیست ، لطفا اسم و اطلاعات محتوای مد نظر را ارسال کنید . اگر نیاز به محتوا باشد هزینه تواقعی برای زیرنویس به شما پرداخت خواهد شد و زیرنویس را از شما دریافت خواهیم کرد .

من می توانم مقاله و نوشته با موضوع مرتبط با سایت تهیه کنم

اگر مایل هستید به عنوان نویسنده نوشته خود را که با موضوعات مربوط به این سایت است برای ما ارسال کنید ، لطفا نمونه کار های خود و هزینه کار را از طریق سیستم تیکت یا ایمیل برای ما ارسال فرمایید . در صورتی که کیفیت کار شما مناسب باشد قطعا به صورت دائمی همکاری خواهیم داشت .

همچنین اگر قبلا مقاله ای که مربوط به موضوع سایت بوده را نوشته اید و مشابه آن یا با آن کیفیت در سایت ما موجود نیست ، لطفا اسم و اطلاعات محتوای مد نظر را ارسال کنید . اگر نیاز به نوشته شما باشد هزینه تواقعی برای زیرنویس به شما پرداخت خواهد شد و مقاله را از شما دریافت خواهیم کرد . دقت کنید که مقاله یا نوشته شما نباید قبلا در سایت دیگری ارسال شده باشد و نباید کپی برداری از مقالات دیگران باشد .

فهرست


 

به کانال تلگرام ما سر نمیزنی ؟

  1. هر روز عکس انگیزشی ببین تا حالت خوب بشه
  2. هر روز کلیپ انگیزشی ببین تا انرژی بگیری
  3. پاسخ همه سوالاتت رو از ما بگیر
  4. نظرت رو درباره محصولات بده
  5. از آخرین محصولات سایت اطلاع پیدا کن
  6. کد تخفیف بگیر و استفاده کن
باید حتما فــیلتر شــکن داشته باشی ...
close-link