کوین ترودو - Kevin Trudeau
آخرین ارسالی ها

آرزوی تو دستور توست – کوین ترودو – زیرنویس فارسی

سخنران : کوین ترودو
موضوع : سریع به خواسته ها برسیم
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار صوتی زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 14
مدت زمان : 855 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 4000 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

خرید محصول 29500 تومان
دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

کوین ترودو یک کارآفرین ثروتمند با بیش از 60 شرکت ثبت شده در جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان و … بود ؛ می توان گفت کوین ترودو یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کرده بود و نمونه ای مناسب از یک فرد موفق بود . او بعد از رسیدن به موفقیت در زمینه های مالی و شخصی برای اولین بار در سمینار آرزوی تو دستور توست شروع به افشای راز موفقیت میکند ، که این راز برای سالیان سال در بین گروه های مخفی و خانواده ثروتمندان دست به دست شده است . آن راز چیزی جز قانون جذب ( Law of Attraction ) نیست ، اما درک این قانون ، باور آن و روش های استفاده از آن است که گفته های کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست را شگفت انگیز میکند !

زندگینامه کوین ترودو

این راز برای سالیان سال در بین گروه های مخفی و خانواده ثروتمندان دست به دست شده است . آن راز چیزی جز قانون جذب نیست ، اما درک این قانون ، باور آن و روش های استفاده از آن است که گفته های کوین ترودو در آرزوی تو دستور توست را شگفت انگیز میکند ! همه فکر میکنیم که قانون جذب فقط به فیلم راز و توضیحات آن فیلم خطم می شود . در صورتی که این قانون بسیار فراتر از آن است که فقط در یک ویدیو چند ساعته بتوان تمام آن را توضیح داد و مواردی مثل کاربرد ، تحوه استفاده درست از آن را بیان کرد .

این موضوع که شما فقط بدانید قانون جذب چیست هیچ کمکی به شما نمیکند . اگر بلد باشید چطور از آن درست استفاده کنید تا در سریعترین زمان ممکن به هر آنچه که میخواهید دست پیدا کنید کلید موفقیت شماست .

در این بین بسیاری از اطلاعاتی که توسط کتاب ها یا مربیان دیگر درباره قانون جذب و استفاده از آن داده شده است اشتباه است . کوین ترودو در این دوره به شما یاد میدهد که روش درست و اصولی استفاده از قانون جذب چیست . روشی که سالها در گروه های مخفی دست به دست شده و حالا شما با با این اطمینان که این روش کار می کند میتوانید به آن دسترسی داشته باشید . شکی در عملی بودن این روش نیست ، چون کوین ترودو و تمام همکاران او از این روش استفاده کرده اند و به هر آنچه میخواستند ، از سلامتی و شادابی گرفته تا پول و ثروت دست پیدا کرده اند . ( ما هم استفاده کردیم و بدون شک هر روز و هر لحظه در حال دیدن نتیجه هستیم ! )

آرزوی تو دستور توست
آرزوی تو دستور توست

خرید آرزوی تو دستور توست – 29500 تومان

راز موفقیت و ثروت از کجا شروع می شود ؟

همیشه در طول تاریخ قوم یا خانواده هایی بوده اند که از نظر سطح مالی ثروتمند به حساب می آمدند و کاملا با طیف عام و فقیر جامعه از نظر طبقاتی فاصله داشته اند . هیچگاه فردی از یک خانواده ثروتمند با یک فرد از خانواده فقیر ازدواج نمیکرده و حتی رفتار این دو طبقه اصلا شکل اجتماعی نداشته است .

دلیل آن این است که در طول تاریخ تصور بر این بوده که ثروت و قدرت به صورت ژنتیکی در DNA افراد گنجانده شده و معمولا در قدیم از اصطلاح خون برتر یا ژن برتر ( در انگلیسی خون آبی ) برای آن استفاده شده است . به مرور زمان قوانین و روش هایی در خانواده ها و قوم های ثروتمند برای موفقیت و افزایش ثروت پایه گذاری شده است که در طول زمان از طریق کتاب یا نقل قول شفاهی و یا آموزش به نسل بعدی منتقل شده .

اما این اطلاعات همیشه فقط در دسترس برای افراد خانواده یا بزرگان بوده و آنها هیچ گاه اجازه نمیدادند این اطلاعات توسط عام مردم کشف و درک شود . برای مثال همه میدانیم که کتاب کلیله و دمنه یک کتاب هندی برای پادشاهان و جانشین آنها بوده تا با مطالعه داستان های آن پند هایی را آموزش ببینند که در نهایت فردی نسخه ای از کتاب را به صورت غیر مجاز کپی کرده و باعث انتشار آن به مرور زمان شد !

در جوامع امروز گروه های مخفی در سراسر دنیا تشکیل شده که این اطلاعات را در اختیار دارند و فقط اعضای این گروه ها هستند که میتوانند این اطلاعات و راز ها را آموزش ببینند و با استفاده از آن به موفقیت و ثروت برسند .

تعدادی از این گروه ها با نام های فراماسونری ، برادرهود ، جمجمه و استخوان و ایلومیتانی هستند . که در سراسر دنیا گسترده شده اند و چون همین اطلاعات و راز ها بوده که افراد عضو در این گروه ها را به ثروت و موفقیت رسانده ، بنابراین می توان گفت اکثر بزرگان و ثروتمندانی که شناخته شده هستند حداقل عضو یکی از این گروه های مخفی هستند !

برای مثال رئیس جمهور سابق آمریکا جان اف کندی یا جیم کری هنرپیشه آمریکایی به صراحت حضور خود را در انجمن های مخفی اعلام کرده اند . در حقیقت حضور در این انجمن ها مایه افتخار است . چون هر کسی اجازه عضویت و ورود به این انجمن ها را ندارد !

هنوز قوانین این گروه ها بر پایه این موضوع است که افراد عام نباید اطلاعات و راز ها را بدانند و قطعا با افرادی که این اطلاعات را فاش کنند برخورد می کنند . چون اعضای این گروه ها نمی خواهند رقیب داشته باشند تا همیشه بتوانند از عام مردم به عنوان نیرو کارگر استفاده کرده و به اهداف خود برسند . و زندانی شدن کوین ترودو به مدت 10 سال قطعا پاپوشی توسط همین افراد بود تا جلوی افشای بیشتر اطلاعات گرفته شود !

کوین ترودو راز موفقیت و ثروت را فاش می کند !

کوین ترودو یکی از افرادی است که در جوانی به عضویت انجمن برادرهود ( the brotherhood ) درآمده و با سال ها آموزش و تمرین توانسته تمامی اطلاعات و راز و رمز ها را یاد بگیرد و در زندگی خود آنها را به کار ببندد که در نتیجه باعث موفقیت چشم گیر او نیز شده است .

پس از سال ها کوین ترودو تصمیم می گیرد این اطلاعات و راز ها را فاش کند تا عموم مردم بتوانند از آن استفاده کنند و به موفقیت و ثروت و هر آنچه که میخواهند دست یابند و اینجاست که با مخالفت های شدید و تهدید و پاپوش از طرف اعضای انجمن های مخفی رو به رو می شود ، اما در نهایت او با برگذاری دوره ای به نام ” آرزوی تو دستور توست – Your Wish Is Your Command ” که در سال 2009 در کوه های آلپ آروپا برگذار شد اقدام به فاش کردن این اطلاعات و اسرار می کند .
خرید آرزوی تو دستور توست – 29500 تومان

کوین ترودو آرزوی تو دستور توست
کوین ترودو آرزوی تو دستور توست

دوره آرزوی تو دستور توست

همان طور که گفته شد کوین ترودو دوره با نام آرزوی تو دستور توست را به صورت حضوری برگذار کرد در آن سال هزینه حضور در دوره آرزوی تو دستور توست 10000 دلار بود که مبلغ بسیار زیادی حتی برای زمان حال به شمار می آید . اما افرادی بخصوص در این دوره شرکت کردند .

کوین ترودو
کوین ترودو

پس از برگذاری دوره آرزوی تو دستور توست ، کوین ترودو پکیج سی دی صوتی مجموعه آرزوی تو دستور توست را نیز به فروش رساند که شامل 14 سی دی با زمان های حدود یک ساعت است که در نهایت حدود 850 دقیقه طول دارد . 12 قسمت اول همان صحبت های زنده در سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد و 2 قسمت بعدا توسط کوین ترودو به این مجموعه اضافه شده است ؛ یک قسمت شامل پرسش و پاسخ هایی است که شرکت کنندگان در دوره از ایشان داشتند و قسمت آخر نیز توضیحات کوین ترودو درباره شبکه اطلاعات جهانی و مزایای عضویت در آن است که محتوای آموزشی ندارد .

سمینار کوین ترودو
سمینار کوین ترودو

خرید آرزوی تو دستور توست – 29500 تومان

کوین ترودو به صورت کامل توضیح می دهد که :

 1. این اطلاعات از کجا آمده و سر منشا آن کجاست ؟
 2. مبنای علمی برای توضیح آن چیست ؟
 3. چه کسانی در گذشته از این اطلاعات استفاده کرده اند ؟
 4. چرا باید این اطلاعات را باور کنید ؟
 5. چطور باید این اطلاعات را یاد بگیرید ؟
 6. چطور تمرین کنید تا نتیجه بهتری بگیرید ؟
 7. چطور افکار منفی ذهن خود را به افکار مثبت تبدیل کنید ؟
 8. چطور چیزی که می خواهید را درخواست کنید ؟
 9. چطور با استفاده از این اطلاعات به ثروت زیاد دست پیدا کنید ؟
 10. چه افرادی هستند که می توانند از این اطلاعات بیشتر و بهتر استفاده کنند ؟
 11. و پاسخ بسیاری از سوالات که ممکن است همین الان در ذهن شما باشد …

همزمان با برگذاری دوره آرزوی تو دستور توست و بعد از آن کوین ترودو در ایجاد گروه خصوصی با نام شبکه جهانی اطلاعات  ( Global Information Network )  یا به صورت مخفف ( جی آی ان – GIN ) مشارکت داشت که اساس آن برای داشتن دسترسی به سخنرانان انگیزشی معتبر و شرکت در سمینار های بعدی بود . 30 نفر میلیاردر در شبکه اطلاعات جهانی عضو بودند ( از جمله خود کوین ترودو ) که همین باعث میشد شکی در معتبر بودن اطلاعات ارائه شده در آن نباشد .

در حقیقت دوره آرزوی تو دستور توست شروع کار شما برای یادگیری این اصول و اطلاعات است . پس از درک این دوره و استفاده از آن شما میتوانید به هر چه که میخواهید برسید . اما ممکن است علاقمند باشید باز هم بدانید تا قوی تر عمل کنید . بنابراین سمینار های دیگری هم بعد از این دوره توسط کوین ترودو ارائه شد که ما نیز در موفقیت 98 آنها را به مرور برای شما آماده کرده و در سایت قرار میدهیدم .

کوین ترودو - 25 راز تولید ثروت

سوالات متداول درباره دوره آرزوی تو دستور توست

 1. آیا دوره آرزوی تو دستور توست سانسور شده و ناقص می باشد ؟
  خیر – دقت فرمایید که دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو در تمامی سایت های فعال در این زمینه ، به صورت کامل در دسترس است و ذکر بدون سانسوس بودن دوره توسط برخی از سایت ها صرفا جهت تبلیغات می باشد .
 2. آیا تمام قسمت های دوره زیر نویس شده و کیفیت زیر نویس مناسب و روان می باشد ؟
  بله – دوره آرزوی تو دستور توست دارای 14 سی دی صوتی اورجینال بوده که به صورت کامل زیرنویس شده است . تمامی زیر نویس ها توسط تیم موفقیت 98 به صورت اختصاصی انجام شده و چندین بار بررسی و روان سازی شده است تا از کوچکترین اشتباه یا درک اشتباه جلوگیری شود .
 3. چرا این محتوا را به صورت زیرنویس نگاه کنیم ؟ آیا نسخه دوبله بهتر نیست ؟
  کوین ترودو در طول دوره آرزوی تو دستور توست ذکر میکند که حتی در گویش و چینش جملات خود ، تکنیک های کلیدی را به کار برده است تا مغز شما به مرور با کلمات و جمله ها سازگار شده و بذر موفقیت را در ذهن شما بکارد و دقیقا ارتعاشات خواصی را دریافت و از آن پیروی کند . با توجه به این که در اثر دوبله این مزیت از بین میرود و همچنین احساس واقعی حضور در دوره ، با احساس مصنوعی که توسط دوبلور ایجاد می شود قابل مقایسه نیست ، پیشنهاد می شود در ابتدا و برای بار اول حتما محتوای زیر نویس را مشاهده و مطالعه کنید ؛ در آینده برای یادآوری میتوانید از نسخه های دوبله شده استفاده کنید .
 4. آیا این دوره واقعا ارزش صرف زمان و هزینه برای شنیدن را دارد ؟
  چه در بین افراد خارجی که دوره آرزوی تو دستور توست را دنبال کرده اند و چه در بین افراد ایرانی و کاربران سایت و حتی خود بنده هیچ کس از صرف هزینه یا صرف وقت برای دریافت اطلاعات این دوره پشیمان نیست . این دوره ممکن است زندگی شما را برای همیشه تغییر دهد ! برای یک بار که شده به خودتان فرصت شروع تغییرات و موفقیت را بدهید .
 5. قبل یا بعد از این دوره آیا نیاز به گوش دادن یا دیدن سمینار یا دوره های دیگر می باشد ؟
  به طور کلی مفاهیم دوره آرزوی تو دستور توست ساده است . اما چون کوین ترودو در طول دوره از افراد و مطالب خواصی نام میبرد بهتر است قبل از این دوره ، شاه کلید ثروت از ناپلئون هیل رو مشاهده کنید . همچنین بعد از این دوره اولا چند بار مجدد به همین دوره مراجعه کنید و گوش کنید ، چون با هر بار گوش کردن پازل در فکر شما کامل تر شده و اطلاعات جدیدی را میتوانید در کنار هم قرار دهید استفاده کنید . همچنین بعد از این دوره تعدادی فایل صوتی از کوین ترودو و اساتید دیگر است که میتوانید گوش کنید و بسیار مفید هستند .
 6. پس از گذارندان دوره سوالاتی در ذهنم ایجاد شده است . آیا میتوانم پاسخی دریافت کنم ؟
  هر سوالی که در مورد دوره آرزوی تو دستور توست یا محتوای آن داشتید آن را در قسمت نظرات همین صفحه ذکر کنید . پاسخ و منابع لازم برای دریافت جواب در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

خرید آرزوی تو دستور توست – 29500 تومان

بخش های دوره آرزوی تو دستور توست

آرزوی تو دستور توست به چه معناست ؟

همه ما داستان علاءالدین و غول چراغ جادو را شنیده ایم و در کودکی کارتونی علاءالدین و چراغ جادو را دیده ایم . خلاصه داستان این است که علاءالدین یک چراغ قدیمی را پیدا میکند و با تمیز کردن گرد و خاک آن ، غول چراغ ظاهر می شود . غول به علاءالدین میگوید که میتواند 3 آرزو داشته باشد و او این آرزو ها را بر آورده خواهد کرد .

جمله ای که غول چراغ به کار میبرد در ذهن ما و در زبان فارسی ” فرمان بردارم سرورم ” است . در صورتی که در انگلیسی این جمله ” Your Wish Is My Command ” می باشد . که معادل فارسی آن ” آرزوی تو دستور من است ” خواهد بود .

اگر با قانون جذب آشنا باشید و یا فیلم راز را دیده باشید قطعا میدانید که هر آنچه که شما بخواهید را کائنات به سمت شما هدایت میکنند و به این شکل آرزو های شما بر آورده می شود . اگر این موضوع را با داستان علاءالدین مقایسه کنیم ، شما علاءالدین هستید که همیشه به دنبال آرزوی های خود هستید و غول چراغ جادو همان کائنات است که آرزو های شما را بر آورده می کند . با این تفاوت که کائنات محدودیتی برای تعداد آرزو ها برای شما ایجاد نکرده و میتوانید هر چه میخواهید و هر چند بار که میخواهید را دریافت کنید .

نکته این جاست که در حقیقت این خود شما هستید که با نوع فکر ، احساس و ارتعاشات آرزوی خود را بر آورده می کنید و هیچ غولی وجود ندارد ! در نتیجه همان طور که شما در حال آرزو هستید ، خود نیز آرزو را بر آورده می کنید ، و این جاست که درک میکنید ” آرزوی تو دستور توست ” به چه معناست ! هر آرزویی که انجام دهید در حقیقت دستوری برای خود شماست که باید آن را برآورده کنید .

به چه کسی گوش می کنید ؟

در زمینه موفقیت و قانون جذب و ثروتمند شدن کتاب ها ، سمینار ها و دوره های فراوانی وجود دارد که تقریبا 90 درصد آنها بلااستفاده هستند ! چرا ؟ چون برخی افرادی که کتاب در زمینه موفقیت و ثروت نوشته و چاپ کرده اند هیچ گاه در زندگی شخصی خودشان موفق و ثروتمند نبوده اند و همان مقدار پولی را که به دست آوردند نیز از فروش همین آموزش ها بوده است ! پس در حقیقت توضیحات و روش های آنها جنبه تئوری دارد و در عمل هیچ دلیلی وجود ندارد که اطمینان کنید آن فرد واقعا روش های صحیح را در کتاب خود ذکر کرده است .

تعدادی افراد نیز هستند که ثروتمندند و کتاب در زمینه موفقیت و ثروت دارند . برای مثال ” دونالد ترامپ ” ، اما آیا واقعا فکر می کنید این کتاب توسط خود دونالد ترامپ نوشته شده است ؟ خیر ! ، افرادی مثل دونالد ترامپ با یک نویسنده ناشناس مصاحبه ای نه چندان بلند انجام میدهند و آن نویسنده با این اطلاعات و اطلاعات خودش شروع به نوشتن کتاب با اسم دونالد ترامپ می کند . بعید نیست که حتی بعضی از این افراد خودشان کتاب خودشان را حتی نخوانده باشند ! بنابراین این نوع کتاب ها نیز بی ارزش هستند ! از طرفی همان طور که گفته شد افراد ثروتمند هیچ گاه نمیخواهند برای خودشان رقیب تراشی کنند پس اگر حتی اطلاعاتی را نیز در کتابشان ذکر کنند فقط مقدار کمی از آن است که نظر شما را جلب کند اما آن قدر نیست که به موفقیت و ثروت واقعی دست پیدا کنید .

پس مهمه که به حرف چه کسی دارید گوش میکنید و دارید این آموزش ها رو با روش های چه کسی پیش میرید . علاوه بر این که خود کوین ترودو موفقیت های زیادی داره و نشون میده که قوانینی رو بلد هست او دوستانی رو هم به این دوره دعوت کرده که همگی از بزرگان و ثروتمندان آمریکا هستند و حتی در انجمن های مخفی هم عضو هستند و همگی اعلام می کنند که اطلاعات این دوره کاملا درسته و اونا هم با استفاده از همین اطلاعات و روش ها به ثروت و موفقیت رسیدن .

چه مقدار آموزش پذیر هستید ؟

مقیاس تمایل برای یادگیری

آیا حاضر هستید برای این که این اطلاعات رو بدست بیارید از یک سری کار هایی که دوست دارید دست بکشید ؟ به جای این که الان سریال مورد علاقه خودتون رو ببینید از اون دست بکشید و وقت خودتون رو برای یادگیری اطلاعاتی بگذارید که میتونه تمام آرزو های شما رو به حقیقت تبدیل کنه ؟ درسته کار سختیه که از بعضی چیزهایی که دوست دارید برای مدتی یا حتی برای همیشه دست بکشید تا به موفقیت برسید اما این مسیری هست که باید طی کنید و بهایی هست که باید بپردازید . سطح آموزش پذیر بودن شما از عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چی تمایل و علاقه بیشتری داشته باشید عدد بالاتر هست . اگر حاضر نیستید به خاطر رسیدن به خواسته های زندگیتون دست از یک فیلم سینمایی بکشید پس عدد آموزش پذیری شما خیلی کم هست !

مقیاس تمایل برای قبول تغییر

از طرفی همزمان با یادگیری این اطلاعات باید به اون ها عمل کنید و تغییراتی رو توی زندگی خودتون به وجود بیارید . برای مثال آیا حاضر هستید از این به بعد ساعت 5 صبح بیدار شوید ؟ آیا حاضر هستند نوع اخلاق ، رفتار و ارتباطات خودتون رو عوض کنید ؟ تغییر پذیری شما هم با عددی بین 0 تا 10 مشخص میشه . هر چه بیشتر مصمم باشید که تغییرات را در زندگی خودتون اعمال کنید شما عدد تغییر پذیری بیشتری دارید .

و در آخر دقت کنید برای رسیدن به موفقیت باید هر دو عدد را در کنار هم داشته باشید . اگر شما علاقمند به یادگیری اطلاعات باشید و برای مثال عدد شما 10 باشد ، در صورتی که تمایلی به تغییر نداشته باشید یعنی 0 ، عدد اول در عدد دوم ضرب شده و نتیجه باز هم صفر خواهد شد ! بنابراین این دو مکمل یکدیگر هستند . شما باید هر دو را قبول کنید و آنها را تقویت و به آن عمل کنید .

مقیاس تعادل آموزش چیست ؟

وقتی میخواهید اطلاعاتی را به کسی آموزش دهید باید این را بدانید که در حقیقت مقیاس آموزش دارای دو سو می باشد . یک طرف مواردی هستند که به تفکر ، احساس ، انگیزه و … مربوط می شوند و علت “چرا” هستند ، یک طرف دیگر این مقیاس مواردی مثل تلاش ، روش کار ، عملکرد و … است که مربوط می شوند به “چگونگی” .

برای درک بهتر به این مثال دقت کنید ، بعضی از افراد در آموزش های خودشان بسیار در مورد انگیزش داشتن برای کار و تفکر کردن در مورد آن و … صحبت میکنند اما از تکنیک های انجام کار هیچ چیز ذکر نمی شود . در مواردی دیگری نیز آموزش هایی وجود دارد که فقط در مورد تکنیک های کار و چگونگی انجام کار اطلاعات ارائه می شود و هیچ کاری به نوع نفکر و افزایش انگیزه شما برای انجام آن کار ندارد .

در تئوری و چیزی که همه تصور میکنند این دو مقدار باید یکسان باشد . یعنی شما هم برای انجام یک کار انگیزه داشته باشید و تفکر کنید و هم روند چگونگی آن و تکنیک های آن را فرا گرفته باشید . اما این اشتباه هست و این چیزی هست که اطراف به خصوص جامعه در ذهن شما گنجانده اند تا شما از موفقیت به دور باشید . حقیقت این است که بخش فکر ، انگیزه ، احساس و … حدود 99.9 درصد از این طیف را به خود اختصاص میدهد . شما باید اهمیت بیشتری به تفکر در مورد کار بدید تا این که به چگونگی کار فکر کنید .

ممکن است این مطلب در حال حاضر برای شما قابل درک نباشد . توضیحات بیشتر در این مورد توسط کوین ترودو در این دوره ارائه شده است .

چهار قدم یادگیری اطلاعات جدید چیست ؟

چهار مرحله در هنگام یادگیری اطلاعات جدید وجود دارد . شما این مراحل را به ترتیب طی می کنید و این وابسته به تلاش و تکرار است که شما به مرحله بعدی سعود کنید .

ناشایستگی ناخودآگاه – شما نمیدانید که چه چیز را نمیدانید

اگر از قبل در مورد چیزی هیچ اطلاعی نداشته باشید ، شما نه تنها آن موضوع را نمیدانید ، بلکه حتی نمیدانید که آن موضوع را نمیدانید . به یاد بیاورید وقتی که کودک بودید برای اولین بار که کفش بند را دیدید اصلا نمیدانستید که بستن بند چیست و روش بستن بند را هم بلد نبودید .

ناشایستگی خودآگاه – شما میدانید که چه چیز را نمیدانید

بعد از این که شما یک بار چیزی را مشاهده کنید تا اطلاعات کسب کنید در حقیقت دانش پیدا کردید که اطلاعاتی وجود دارد اما شما آن را ندارید یا نحوه انجام آن را بلد نیستید . مجدد به مثال کفش در کودکی فکر کنید . بعد از این که اولین بار پدر و مادر بند کفش خودشان یا شما را ببندند شما اطلاع پیدا میکنید که بند کفش باید بسته شود ، اما هنوز روش انجام آن را نمیدانید . و تلاش میکنید که یاد بگیرید .

شایستگی خودآگاه – شما میدانید و میتوانید با تفکر انجام دهید

در مرحله بعدی شما با تفکر در مورد مسائل و صرف زمان به اطلاعات دست پیدا میکنید . اما برای یاد آوری آن و انجام عمل نیازمند زمانی هر چند کوتاه هستید . برای مثال حالا کم کم یاد گرفتید که بند کفش را ببندید اما هر بار چند لحظه تفکر میکنید که اول باید کدام بند را به چه شکل عبور دهید و حتی ممکن است چند بار اشتباه گره بزنید و اصلاح کنید .

شایستگی ناخودآگاه – شما میدانید و بدون نیاز به تفکر انجام میدهید

بعد از تمرین های بسیار تکرار مداوم در مرحله شایستگی خودآگاه ذهن شما ناخودآگاه بعضی اطلاعات را استفاده میکند و بعضی عملیات را انجام میدهد . مثلا دیگر بدون فکر کردن بند کفش را گره میزنید ، یا وقتی فردی اسم شما را میپرسد بدون فکر کردن جواب میدهید . در این مرحله ذهن شما به صورت اتوماتیک کارها را انجام میدهد و اصلا نیاز به فکر و تصمیم گیری ندارید . حال تصور کنید که همین حالت برای تمامی اطلاعاتی که در اختیار شما قرار میگیرد صورت بپذیرد .

4 مرحله یادگیری اطلاعات جدید
4 مرحله یادگیری اطلاعات جدید

 

[totalpoll id=”1962″]

این محتوا به صورت کاملا اختصاصی برای سایت موفقیت 98 می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوا غیر مجاز است و با متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد .

خرید آرزوی تو دستور توست – 29500 تومان

امتیاز دوره آرزوی تو دستور توست

کیفیت تصویر برای خوانایی زیرنویس
کیفیت تایپ ، جمله بندی و روان بودن زیرنویس
ارزش محتوا از نظر اطلاعات

امتیاز کل

پیشنهاد می شود دوره آرزوی تو دستور توست را چندین بار با حوصله و تفکر ببینید . بازنگری این دوره حداقل 4 بار توصیه می شود . دوستانی که در حد درک مطلب زبان انگلیسی رو بلدند حتما این دوره رو به صورت زیر نویس نگاه کنن . هم روی زبانشون تاثیر داره و هم گیرایی مطلب خیلی بیشتر میشه !

User Rating: 4.12 ( 6 votes)
برچسب ها

مقالات مرتبط

‫۱۶ نظرها

 1. با سلام تو قسمت ۱۴ کوین ترودو میگه عضو گروه( که اسمش رو نمیدونم )بشید.اونجا با شما هستیم و همراهیتون میکنیم.خواستم بدونم چطور میشه عضو شد؟

  1. سلام و روز شما بخیر
   شبکه جهانی اطلاعات بعد از به زندان افتادن کوین ترودو فعالیتش کمتر شده .
   در آخر ویدیو متن کوتاهی قرار دادم که توضیح دادم به مرور محتوا و سمینار های همون گروه رو هم براتون ترجمه میکنیم و در سایت قرار میدیم .
   در حال حاضر هزینه عضویت مستقیم در این کلاب ۵۰۰ دلار اولیه و ۱۵۰ دلار ماهانه هست ؛ که با توجه قیمت فعلی ارز در ایران مقدار زیادی به نظر میرسه .

  1. سلام دوست عزیزم
   مشکلی از طرف ما در روند خرید وجود نداره و مشکل قطعی هم از طرف شبکه شتاب گزارش نشده .
   امروز خرید بدون مشکل از سایت داشتیم .

   لطفا در وارد کردن شماره کارت و رمز دقت کنید . همچنین صفحه پراخت رو حتما با کیبورد انگلیسی تکمیل بفرمایید .

   در صورتی که باز هم مشکل پرداخت داشتید لطفا ایمیل ارسال کنید تا روش های دیگه ای برای پرداخت خدمت شما ارائه بشه

   شاد و پیروز باشید

 2. سلام.
  نمیدونم چرا نمیتونم محصول رو دانلود کنم. من از IDM استفاده میکنم و البته فیلتر شکنمم قطعه. خواهشا یه راهنماییی بکنید

  1. سلام دوست عزیزم
   امروز این محصول چندین خریدار داشته که فایل ها رو دانلود کردن و منم مجدد بررسی کردم مشکلی در دانلود نیست .
   هاستینگ داخل ایران هست و مشکلی با IDM نداره و حتی بهتر که از IDM استفاده میکنید .
   لطفا مجدد تلاش کنید و اگر موفق نشدید از طریق چت آنلاین پایین سمت راست سایت پیام ارسال کنید تا مشکل رو بررسی کنیم .
   با تشکر از شما کاربر عزیز

  1. سلام دوست عزیزم
   در حال حاضر مقدور نیست . چون هزینه دانلود پکیج ها بسیار کمتر هست و هیچ کس نسخه فیزیکی درخواست نمیکنه .
   با یک خط ایرانسل گوشی و اینترنت ۴G و استفاده از بسته میشه با نهایت ۲ هزار تومان کل دوره رو دانلود کنید . بنابراین هزینه ارسال و پست و … به نظر غیر منطقی میاد …

 3. سلام خسته نباشید نسخه ۷۲۰پریم تا قسمت ۱۰ بدون مشکل دانلود میشه ولی قسمت های ۱۱و۱۲و۱۳و۱۴ دانلود نمیشه و ارور ۴۰۴ میده. از نرم افزار idm استفاده میکنم فیلتر شکن هم خاموشه

  1. سلام و وقت شما بخیر دوست عزیزم
   بله درست میفرمایید ، به نظر میرسه خطایی وجود داره که سعی میکنیم امشب رفع کنیم .
   لطفا فردا برای دانلود اقدام بفرمایید .

 4. سلام وقت به خیر
  من قصد خرید لینک های:
  Your wish is my command
  رو دارم ولی حساب کاربری میخواد ! که بهتر بود برای خرید، گزینه “مهمان” رو میذاشتید که برای خریدار معطلی نداشته باشه!
  من نام نویسی کردم ولی ایمیل تایید هنوز برام فرستاده نشده معمولا بطور اتوماتیک همون لحظه ارسال میشه! الان امکان خرید ندارم!
  نمیدونم چطور قرار رسیدگی کنید
  امیدوارم مجبور نشم از سایتهای دیگه خریداری کنم
  با تشکر

  1. سلام و وقت شما بخیر
   اصلا نیازی به ساخت حساب کاربری و بعد از اون خرید محصول نیست . ( اگر چه از این مسیر هم میتوانید استفاده کنید )
   کافیه از دکمه خرید محصول استفاده کنید و در طی عملیات خرید حساب کاربری هم به صورت خودکار برای شما ایجاد میشه .
   بعد از خرید محصول ، لینک های دانلود برای شما ایمیل میشه و در همین صفحه هم به جای دکمه های خرید محصول یا فرم ورود شما لینک های دانلود رو مشاهده خواهید کرد .

   اگر مشکل شما رفع نشده لطفا از قسمت چت آنلاین سایت استفاده کنید تا سریع تر ارتباط داشته باشیم .

  2. حساب کاربری شما بررسی شد . شما در سایت ثبت نام کردید اما اقدام به خرید محصولی نکردید و حتی تا صفحه درگاه پرداخت هم پیش نرفتید .
   لطفا با حساب کاربری خودتون وارد بشید و بعد از دکمه های خرید محصول استفاده کنید .
   بعد از طی کردن مراحل خرید و پرداخت مبلغ لینک های دانلود برای شما ایمیل شده و در صفحه محصول مورد نظر نیز دکمه های دانلود ظاهر خواهد شد .

   موفق و پیروز باشید

  1. سلام و وقت شما بخیر
   خیر کیفیت تصویر در نسخه دانلودی از نمونه نمایشی بالاتر است .
   همچنین نسخه ۷۲۰ این محتوا نیز که کیفیتی دو برابر بیشتر دارد قرار گرفته که به انتخاب خودتان می توانید آنرا دانلود بفرمایید .
   به جرات میتوان گفت سمینار آرزوی تو دستور توست قرار گرفته در سایت ما ، کامل‌ترین و با کیفیت‌ترین نسخه در سطح اینترنت است .
   موفق و پیروز باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن
با تخفیف 30 درصدی به پیشواز پاییز برید ! ( کد تخفیف : paeiz )
Hello. Add your message here.