چشم سوم

چشم سوم یا چاکرا آجنا چیست ؟ باز کردن و خطرات آن

چشم سوم چیست ؟

تا به حال در فیلم هایی مانند «دکتر استرنج» نام چشم سوم را شنیده ایم. اما چشم سوم چیست؟ چشم سوم که به آن «آجنا – Ajna » نیز گفته می شود، یک واژه ی جادویی است که بر اساس آیین هندو ششمین چاکرا اصلی در بدن است. چشم سوم در واقع یک ارتباط دهنده میان جسم و فراتر از جسم است. چشم سوم می تواند بین جسم و روح، کالبد و روان و همچنین ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه رابطه ی ماورائی ایجاد کند.

چشم سوم را باید با تقویت غده ای در مغز که غده صنوبر یا پینه آل نام دارد فعال نمود. این غده به مرور زمان، با مصرف مواد غیر ارگانیک و مواد نگه دارنده ای که درون خوراکی ها وجود دارند، حالت سفت و سختی به خود می گیرد. چشم سوم فراتر از احساسات است و می توان آن را نشانه ای بر به کمال رسیدن انسان دانست چون انسان را مجاب می کند تا ندیده ها را ببیند.

با کمک چشم سوم می توان به آن سوی زمان و مکان رفت. به این دلیل که جسم ما محدود است و به زمان و مکان وابسته است. برای اثبات این موضوع همین بس که ما نمی توانیم در یک زمان در مکان های متعدد حضور داشته باشیم و یا نمی توانیم به گذشته و آینده قدم بگذاریم. در آجنا خبری از این محدودیت ها نیست و ما می توانیم به جهانی ماورائی پا بگذاریم.

نماد چشم سوم یا آجنا

نماد چشم سوم یا آجنا

شاید برای شما تعجب برانگیز باشد، ولی ما گاهی اوقات از چشم سوم خود استفاده می کنیم. مثلا وقتی که حس همدردی با یک انسان در ما ایجاد می شود و یا به کمک کشف و شهود، مسائل را حل می کنیم.

معمولا افرادی که در زمینه ی انرژی فعالیت دارند می توانند انرژی اطراف خود را احساس و کنترل کنند. از آن جایی که چشم سوم انرژی های اطراف را می گیرد، می توان با این علم آن ها را کنترل نمود. چشم سوم را همچنین می توان به نوعی به حس ششم نیز ربط داد.

به جز آجنا و چشم سوم، این روش ماورائی را چاکرای ششم می نامند. در مذهب هندوییسم چاکراها همان نیروهای بالاتر از توان بشری و نامحدودی هستند که به صورت نور انسان ها را احاطه کرده اند. این نور می تواند میان انرژی انسان و دنیای ماوراء ارتباط برقرار کند. این چاکرها با چشمان ما قابل مشاهده نیستند و تنها با باز کردن چشم سوم خود می توانیم آن ها را مشاهده نماییم.

 • محل چاکرای چشم سوم : بین دو ابروان، به پهنای یک بند انگشت بالای پل بینی و جلوی سر ( معمولاً به عنوان چشم سوم معروف است )
 • نمایندگی : آگاهی و شهود
 • غدد اصلی : هیپوفیز
 • رنگ : آبی پر رنگ
 • عضو وابسته : صورت، چشم ، گوش، بینی ، سینوسها ، مخچه ، مغز پس سری ، دستگاه عصبی خودمختار
 • شکل : نیلوفر دو پر(۹۶ پر)
 • زمان خواب : ۴ ساعت بصورت خواب و بیداری
 • حالت طبیعت : ـماشای آبی پرنگ شب و ستارگان کمک می‌کند.
 • عنصر : برق
 • جنس کالبد : :البد آسمانی
 • عملکرد : اختراع ، بصیرت.انتشار ، شناخت خود ، توانایی ذهنی ، فهم ، حافظه ، قوه درک.نترسی
 • احساسات این مرکز : بصیرت و تخیل
 • حیوان اساتیری : شاهین
 • پرکاری باعث : عقاید نژادپرستانه ، گم شدن در منطق ، زندگی در ذهن ، برنامه‌های بی پایان بدون عمل ، خیالی و توهمی ، سردرد و میگرن ، گیجی ، سردردها
 • کم‌کاری باعث : ناآگاهی و غش ، غیرمنطقی ، عمل بدون تفکر ، فراموشکاری ، ناتوانی در بیادآوری رؤیاها ، خیالی ، مشکلات بینایی ، آب مروارید ، محدودیت در بینایی ، ترس از دیدن
 • در صورت انسداد : در مشکلات اکوتومیسم و ​​سینوس تجلی پیدا می کند
 • هنگام باز کردن بیش از حد : در مدل رفتاری بی تابی و قلدری آشکار می شود
 • هنگام تعادل : از تمرکز و عینیت پشتیبانی می کند
 • مراقبت : مراقبه های هدایت شده را دنبال کنید ، تکنیک های تجسم را تمرین کنید و به موسیقی مترقی یا کلاسیک گوش دهید
مطلب مشابه :
برترین جملات کوین ترودو

چشم سوم چه توانایی هایی دارد ؟

چاکرای چشم سوم می تواند با ادراک و دیدگاه های ما ارتباط برقرار کند. به بیان دیگر چاکرای چشم سوم باعث پدیدار شدن انرژی هایی مرتبط با نگاه نامحدود، کشف و شهود و روح و روان می شود. چاکرای ششم می تواند به ما کمک کند تا با تکیه بر الهامات ذاتی خود به بهترین خودمان تبدیل شویم. همانطور که گفته شد چاکرای ششم انرژی های متعددی را شامل می شوند.

از این رو اگر این انرژی ها با هم هماهنگ و هم جهت باشند، شخص مذکور به بالاترین سطح ذهنی می رسد. در این صورت نیروی وجودی و ذهن و افکار ما هم با هم هماهنگ می شود و می توانیم با دیدی مثبت و شفاف به آینده بنگریم. این یعنی اینکه می توانیم چیزهایی را مشاهده کنیم که آن سوی دنیای فیزیکی ما هستند و این امر منجر به ارتقا پیدا کردن توانایی روحی ما می شود. افراد ماهر در استفاده از چشم سوم را «بصیر» می نامند.


چشم سوم چه کاربردهایی دارد ؟

آجنا یک تونل ارتباطی میان انسان و جهان فراتر از جهان مادی است. جهان ماوراء و یا متافیزیک را با نام جهان معنوی نیز می شناسند. این بسیار هیجان انگیز است که به کمک چشم سوم یا همان آجنا بتوانیم با علوم و جهان های دیگر آشنا شویم و ارتباط برقرار کنیم.

کاربرد دیگر آجنا در ایجاد تله پاتی است. حتما می دانید که تله پاتی به ارتباطی گفته می شود که بدون هیچ واسطه ی فیزیکی یا گفتاری و تنها به کمک افکار ایجاد می شود. ممکن است تا به حال زیاد از این ارتباط استفاده کرده باشید. چنانچه چشم سوم تمام انسان ها باز شود، می توانیم با تله پاتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم.

آجنا علاوه بر ارتباط بین انسان ها به ما کمک می کند تا با جانداران دیگر نیز ارتباط برقرار کنیم. چشم سوم ارتباط با جانداران جهان مادی و ماورائی را امکان پذیر می کند. در واقع این ارتباط می تواند منجر به گفت و گوی شما با سایر حیوانات و گیاهان شود.

همان طور که در کتب مقدس و در تحقیقات دینی ثابت شده است، حیات در جهان های دیگر به اثبات رسیده است. برخی از این جانداران ماورائی با چشم قابل مشاهده نیستند و تنها با کمک چشم سوم می توان این موجودات را دید.


باز کردن چشم سوم چه علائمی دارد ؟

به گفته ی متخصصان این حوزه، چشم سوم در بین ابروهای ما قرار دارد که باز کردن آن ممکن است با نشانه های دردآوری همراه باشد از جمله:

 • سردردهای شدید، که برای رفع آن و تقویت چشم سوم خود می توانید برای مدت طولانی در طبیعت پیاده روی کنید. البته این موضوع برای تازه کارها اتفاق می افتد.
 • عبارات بی پایه و اساس به ذهن شما هجوم می آورند.
 • ممکن است شما هم جزء آن افرادی باشید که با باز شدن چشم سوم تصاویر مبهمی را جلوی دیدگان خود مشاهده کنید و یا هنگام شب نواهایی را بشنوید که هرکسی قادر به شنیدن آن ها نیست.
 • ممکن است فرد میل خود را به انواع خوراکی از دست بدهد و همراه با خانواده اش در چالش ها و موانع اسیر شود.
 • چون با باز شدن چشم سوم بعد زمان را در هم می شکنید، ممکن است مدام بین گذشته و آینده تردد کنید.
 • احساس خستگی زیاد و گاهی سردرگمی و داشتن حسی مبهم می تواند از دیگر عوارض باز شدن چشم سوم باشد.

چنانچه چشم سوم خود را به زور باز کنید، ممکن است ارواح خبیث و انرژی های آزار دهنده شما را احاطه کنند. این خطر وقتی شما را تهدید می کند که تنها روی یکی از چاکرای ها کار کنید و باعث زود باز شدن چشم سوم خود شوید. باز کردن مرحله به مرحله ی چشم سوم همانند یک صافی عمل می کند و می تواند شما را از این خطرات حفظ کند.

همچنین ممکن دچار توهمات واقعی شوید. به بیان دیگر رویاها و کابوس های خود را همانند واقعیت ببینید.

چشم سوم

چشم سوم


چگونه از باز شدن چشم سوم اطمینان حاصل کنیم ؟

راحت ترین راه کمک گرفتن از انگشتان دست است. برای قدم اول انگشت وسط خود را بالا بیاورید و در فاصله ی 20 سانتی متری بین ابروهای خود قرار دهید. در صورت نزدیک شدن به ناحیه ی مذکور باید حسی مانند قلقلک و یا درد را احساس کنید. چنانچه اثری نداشت با انگشت سبابه و در صورت بی اثر بودن با انگشت کوچک خود مجددا این کار را انجام دهید.

چنانچه باز هم درد و قلقکی حس نکردید می توانید از سر خودکار کمک بگیرید. چنانچه جسم نزدیک شده به چشم سوم قطر بیشتر و فاصله ی کمتری داشته باشد، نشان دهنده ی باز بودن چشم سوم شماست. برای مثال اگر حس قلقک و درد را با نوک خودکار در فاصله ی 1 سانتی متری حس کردید، یعنی چشم سوم شما قوی نیست.

مطلب مشابه :
موفقیت چیست ؟

اما اگر انگشت وسط خود را در فاصله ی 10 سانتی قرار دادید و قلقلک و یا درد را حس کردید یعنی چشم سوم بسیار خوبی دارید.

ماساژ در شب هنگام و خاراندن آن و همچنین پیدا کردن اشکال معنادار بر روی سطوح با طرح های نامفهوم و تصادفی می تواند چشم سوم ما را باز کند. این چشم می تواند از خود انرژی دریافت و ساطع کند.


با 7 سطح هاله در چشم سوم آشنا شوید

به گفته ی محققین این چشم لوبیا شکل می تواند سیگنال های انرژی را از اطراف بگیرد و چون با ذهن ما در ارتباط است، آن را با یک تصویر یا حس و یا هر چیز فرامادی نشان دهد. چشم سوم ما می تواند هاله های دور اجسام و افراد را مشاهده کند. در چشم سوم 7 سطح هاله وجود دارد.

لایه اتری

این لایه حالتی میان ماده و انرژی است. لایه اتری در محدوده ی 5 الی 6 سانتی متری بدن قرار دارد و از خطوط درخشان و باریکی به رنگ های آبی و سفید تشکیل شده است که به طور پیوسته در حال جا به جایی است. همچنین با جسم فیزیکی ما هماهنگی دارد و در تمام اندام ها و بخش های بدن یافت می شود.

لایه عاطفی

این لایه که هیچ تطابقی با جسم انسان ندارد کمی پر تحرک تر است. این لایه تمام احساسات ما را در بر می گیرد و به شکل ابرهای لطیف و رنگی تردد می کنند. لایه عاطفی در اطراف کالبد ما در محدوده ای به طول 5.2 الی 5.7 سانتی متری وجود دارد.

لایه ذهنی

این لایه، وجودی لطیف تر از لایه ی عاطفی دارد. محدوده ی این لایه به اندازه 5.7 الی 20 سانتی متر از اطراف جسم ما فاصله دارد. محدوده ی آن از سر و گردن شروع شده و تا سایر قسمت های بدن ما ادامه دارد. می توان این لایه را با رنگ زرد روشن مشاهده کرد. افکار ما نیز به صورت اشکال مختلفی دیده می شوند.

لایه اثیری

این لایه شکل مشخصی ندارد، ولی جنس ابری آن فاصله ای حدودا 15 تا 30 سانتی متری از جسم انسان دارد. به کمک این لایه می توانیم با جهان دیگر تماس برقرار کنیم.

لایه کلیشه ای اتری

نمای کلیشه ای را می توان در حالات مختلف فیزیکی موجود یافت. این لایه از فاصله ی 45 تا 60 سانتی متری از جسم انسان فاصله دارد.

لایه آسمانی

این لایه منجر به فعال شدن بخش معنوی ما می شود و اشتیاق زیادی در ما ایجاد می کند. به کمک این لایه می توانیم محبت خود را گسترده تر کنیم. یعنی اینکه بدون انتظار به دیگران محبت می کنیم.

این لایه که به اندازه ی محدوده ای 60 تا 105 سانتی متری از جسم انسان فاصله دارد به رنگ های طلایی و نقره ای که درخششی جادویی دارند دیده می شوند. البته این که رنگ روشن تر و یا تیره تر دیده شود به خود ما بستگی دارد.

لایه کلیشه ای کتری کالبد علی

این لایه جدا از شکل و حالتی که دارد، تمام هاله های چشم سوم را نیز شامل می شود. این لایه نیز از راه های باریک و طلایی یا نقره ای رنگ تشکیل شده است. محدوده ی 75 تا 105 سانتی متری در اطراف جسم به این لایه تعلق دارد.

چشم سوم

چشم سوم


باز شدن چشم سوم چه علائمی دارد ؟

در این قسمت می خواهیم به یک سری از علائمی اشاره کنیم که پس از باز شدن چشم سوم احساس می کنید.

حس شما در مواجه با اجسام نامرئی قوی تر می شود

پیش تر هم گفته شد چشم سوم می تواند شما را به دیدن چیزهایی که قابل رویت نیستند مجهز کند. در واقع کشف و شهود شما تقویت شده تا جایی که می توانید آینده را ببینید. در واقع یعنی می توان مشکلات را قبل از وقوع آن تشخیص داد.

در صورت باز شدن چشم سوم به نورها حساس تر می شوید

چون رنگ ها را با شفافیت و حساسیت بیشتری مشاهده می کنید.

ممکن است احساسات شما تغییر کند

برای مثال ممکن است کارهایی را دوست داشته باشید که قبلا از انجام آن ها بیزار بوده اید. همچنین برعکس این موضوع هم صادق است.

شکل اجسام و افراد را به همان شکل فیزیکی مشاهده می کنید

اما می توانید در کنار آن اعماق وجود فرد و یا شیء مذکور را نیز رویت کنید. همچنین این امر باعث می شود تا بتوانید از افکار و ذهنیت مردم آگاه شوید. چشم سوم می تواند ذات افراد را برای شما نمایان کند، تا بتوانید فرد را بهتر بشناسید.

تفکرات شما رنگ دیگری می گیرد

اکنون که چشم سوم شما باز شده، روح شما هم بیدار شده است. بنابراین این موضوع می تواند روی طرز تفکر شما نیز تأثیرگذار باشد. شما هم باید به روح و جان خود کمک کنید و ذهن خود را پاک کرده و افکار خود را دوباره پی ریزی کنید.

مطلب مشابه :
برترین جملات دارن هاردی

در این مرحله در مورد زندگی خود دچار تردیدهایی می شوید و هدف خود را از زندگی تغییر می دهید. دیگر جواب های قدیمی راجع به دلیل زندگی برای شما کارساز نیست و با منطق و چشم سوم خود به دنبال جواب های تازه می گردید. اکنون ذهن شما با حقایق پر می شود.

رهایی ذهن از محدودیت ها

حال که چشم سوم ما باز شده است تمرکز و توجه ما نیز بسیار بیشتر می شود. به بیان دیگر ذهن فرد بصیر می تواند حقایق را با وضوح بالاتری مشاهده کند و بر خلاف انسان عادی که با افکارش پیش داوری می شود، فرد بصیر می تواند با افکار خود چیزهایی جدیدی پدید آورد.


چگونه چشم سوم را فعال کنیم ؟

حالا می خواهیم به شما بگوییم که برای باز کردن چشم سوم می توانید چه کارهایی انجام دهید. با ما همراه باشید.

حرکت دادن انگشت در چشم سوم

در این روش باید انگشت اشاره ی خود را بر خلاف جهت عقربه های ساعت دور چشم سوم حرکت دهید. بازه ی زمانی مناسب 5 الی 10 دقیقه است. سپس چشم های خود را بسته و چشم دیگری را بین دو ابروی خود تجسم کنید. حال در همین حالت چشم سوم خود را تکان داده و پلک بزنید.

با این کار می توانید چشم سوم خود را به باز شدن تحریک کنید. برای اینکه چشم سوم شما تقویت شود و با وضوح بیشتری اجسام ماورائی را ببیند، باید این تمرین را روزانه انجام دهید. پس از حدود یک هفته می توانید برای تست چشم سوم خود سراغ اشیا تاریخی بروید. وقتی که به آن ها نگاه می کنید، سرگذشت آن ها را متوجه شوید.

استفاده از تکنیک تنفس 478

برای استفاده از این روش باید ابتدا در یک مکان دنج قرار بگیرید. یعنی جایی که هیچ صدا و هیچ چیزی مزاحم شما نشود. در این روش باید 4 ثانیه از بینی خود نفس را به درون ریه ها ببرید، سپس تا 7 ثانیه آن را نگه دارید و به مدت 8 ثانیه از راه دهان هوا را خارج کنید. در این حالت زبان باید پشت دندان ها قرار بگیرد.

با تکرار این کار، کم کم به حالت دیگری وارد می شوید. جایی که انگار به چشم سوم خود خیره هستید. وقتی کنترل تنفس خود را به عهده بگیرید، می توانید نگاه خود را به چشم سوم را نیز کنترل کنید.

استفاده از رنگ

چاکرای ششم در بین ابروهای ما رنگ نیلی دارد. برای اینکه چاکرا و حس ششم خود را تقویت کنید، وسایل خانه و رنگ دیوارهای خانه های خود را به نیلی تغییر رنگ دهید. همچنین می توانید از سنگ های درخشان نیلی رنگ در وسایل خود استفاده کنید.

از بوی خوش غافل نشوید

روغن های معطر می توانند چشم سوم ما را تقویت کند. می توانید از روغن صندل، بابونه ی رومی یا آلمانی، گریپ فروت و جوز هندی استفاده کنید. لازم به ذکر است که استفاده از این روغن ها می تواند به پاک شدن بدن از سموم نیز کمک کند.

خوردن میوه و سبزیجات

نوشیدنی های گیاهی و میوه هایی بخورید که نیلی رنگ و یا آبی و بنفش هستند. مثل: کشمش سیاه، بلوبری، بلک بری، بادمجان، آلو برقان و چغندر.

یوگا برای تقویت

یوگا ورزش بسیار مفیدی به منظور آزاد کردن انرژی های نهفته در بدن است. اعمالی نظیر تنفس، تمرکز، کشش و نرمش هنگام استفاده همزمان می توانند بدن را پاک و چشم سوم را تقویت نمایند.

به منظور باز کردن سوم سوم خود با کمک یوگا باید از حرکات، قهرمان نشسته، ایستاده و خم شدن تا نصفه به سمت جلو، وضعیت بچه، وضعیت حالت سگی و صورت رو به پایین و ایستادن بر شانه استفاده کنید.

 1. جملات برای درک چشم سوم
 2. من با راهنمای درونی خود در ارتباط هستم.
 3. من به عمیق ترین خرد خودم گوش می دهم.
 4. من به دنبال درک و یادگیری از تجارب زندگی ام هستم.
 5. من خردمند ، شهودی و با راهنمای درونی خودم در ارتباط هستم.
 6. من روح خود را پرورش می دهم.
 7. من به خرد بزرگان گوش می دهم.
 8. من به شهود خودم اعتماد دارم.
 9. گذشته را می بخشم و یاد می گیرم چه چیزی برای یادگیری من وجود داشته است.
 10. خودم را می بخشم.
 11. خودم را دوست دارم و می پذیرم.
 12. می دانم که همه چیز در دنیای من خوب است.
 13. من با خرد جهان مرتبط هستم.
 14. من آماده الهام و سعادت هستم.
 15. زندگی من بدون دردسر حرکت می کند.
 16. من در صلح هستم.
 17. من منبع حقیقت و عشق به خودم هستم.

 

دوستان عزیز از شما سپاسگزار هستیم که تا انتهای این مقاله با ما همراه بودید.

لطفا دیدگاه ها و تجربیات خود را در رابطه با این موضوع در قسمت کامنت ها با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

مطالب مشابه

۲۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • عصمت الله
  ۰۷ دی ۱۳۹۸ ۲۰:۲۱

  سلام!
  این مقاله فوق العاده جذاب بود ولی من سوال دارم باز کردن چشم ضرری ندارد ؟

  پاسخ
  • سلام و وقت شما بخیر
   متشکرم که مقاله رو مطالعه کردید .
   خیر در هیچ منبعی اعلام نشده که بار شدن چشم سوم باعث ضرر و آسیب به شخص باشه .
   اگر شما بعد از مدت طولانی تمرین و … بتونید حتی چشم سوم رو باز کنید ، اگر چیزی هم ببینید براتون وحشت آور نیست . چون شما در طول این زمان قدرت کنترل رو هم به دست آوردید .
   قبل از اقدام به باز کردن چشم سوم حتما باید از نظر تعادل روحی و آرامش روی خودتون کار کرده باشید .

   چشم سوم هم مثل خیلی چیزای دیگه میتونه جنبه مثبت و منفی داشته باشه . این شما هستید که تصمیم میگیرید چطوری ازش استفاده کنید .

   پاسخ
 • چشم سوم من احساس میکنم نیمه فعاله چون ی بار تونستم لباس کسیو بدون اینکه ببینم حدس بزنم و درست در اومد و مثلا احساس میکنم روی بالش یا اشیاهای دیگه چهره وجود داره که میخنده یا اعصابانیه و احساس میکنم هر کاری که بخام رو میتونم انجام بدم و میتونم با نگاه کردن به بعضی افراد اونا رو ب کاری وادار کنم ک دلم میخاد ولی نمیتونم فکر کسی رو بخونم

  پاسخ
  • سلام
   من یه تمریناتی واسه چشم سوم انجام میدم
   مدیتیشن
   فرکانس مخصوص
   تصویر سازی ذهنی
   الان که یه مدت انجام میدم
   وقتی چشامپ میبندم یه دایره بنفش میبینم
   میتونه نشونه از باز شدنش بازه
   بنظر شما تو چه مدتی میتونم بازش کنم

   پاسخ
   • سلام عزیزم
    زمان و دقت زیادی نیازه که بتونید چشم سوم خودتون رو فعال کنید ، برای هر کسی این فرق میکنه و حتی ممکنه اصلا موفق نشید
    این که دایره بنفش ببینید نشانه خاصی فکر نمیکنم باشه . با دقت به این موضوع فکر کنید و دقت کنید که دچار توهم باز شدن چشم سوم نشید .

    پاسخ
 • سلام
  خواستم ببینم قبل از اینکه اقدام به این کارکنم باید چه کارهایی رو انجام بدم که دچار مشکل نشم؟

  پاسخ
  • سلام عزیزم
   قبل از اینکه بخواید روی یکی از چاکرا ها تمرکز کنید باید همه چاکرا ها رو بشناسید و بتونید همه رو به تعادل برسونید .
   بعد با آموزش بیشتر و یادگیری اطلاعات دقیقتر میتونید روی چاکرای چشم سوم تمرکز کنید .
   بعضی از چاکرا ها کاملا امن هستن و هیچ ضرری ندارن بهتره اول اونها رو بتونید فعال کنید . چون چشم سوم در صورتی که به درستی باز نشه میتونه برای شما صدمه های جبران ناپذیری ایجاد کنه ، یا حداقل شما رو دچار توهم صدمه دیدن کنه .

   پاسخ
   • منظور از همه چاگرا ها چیه

    پاسخ
    • سلام دوست عزیزم
     چشم سوم فقط یکی از ۷ چاکرای اصلی بدن هست . هر چاکرا در موقعیت مربوط به خودش در بدن قرار گرفته و هر کدوم مربوط به قدرت های خاصی در بدن میشه
     لطفا مقاله کاملی که درباره چاکرا ها در سایت موجود هست رو مطالعه کنید : چاکرا چیست ؟

     پاسخ
     • سلام چاگرا های فرعی چیا اند

     • چاکرا های فرعی در قسمت های دیگه بدن قرار گرفتن و مجموع انرژی که دریافت میکنن رو به چاکرای های اصلی منتقل میکنن
      برای مثال کف دست ، کف پا و پشت زانو از محل های چاکرا فرعی هست . خود دست ۶ محل چاکرا داره . هر انگشت یکی و یک مورد هم کف دست .
      در آینده مقالات و آموزش های تصویری در این رابطه خواهیم داشت …

 • من از چشم سومم استفاده میکنم و الان ۵ سال هست که باز کردم ولی واقعا دارم اذیت میشم و زندگی برام کاملا بی ارزش شده

  پاسخ
 • مطالب خیلی خوب بود یه راه خیلی خوب واسه باز کردن هم هست اینه که از قوه تخیل استفاده کرد یه فیلم رو نگاه کن اولشو ببند اخرشو حدس بزن

  پاسخ
 • من الان ۱هفتس که چشم سومم رو باز کردم و هر کاری که بخوام.میتونم انجام بدم ولی بعضی موقع چشامو میبندم یه چیزایی میبینم

  پاسخ
 • شما این مطالب رواز کجا میدونید؟؟؟

  پاسخ
 • باسلام و خسته نباشی،من بدون تمرین در زمانهای که خود هواسم به سمت بک نفر میرود و تمرکز میکند ۵ثانیه بعدش میبینم انگار گفته میشه ولی خیلی سریع از جلوی چشام رد میشه و زمانی که این تمرینهایی که گفتین انجام دادم سردرد زیادی به وجود میاد میخواستم بدانم این ایا حس ششم هست یا چشم سوم یا هردو یکی هستند؟؟؟؟
  راستی یکی از راه هایی که فهمیدم بعد از تمام تمرین ها و تمرکز ، مادون قرمز روی پیشانی اثر زیادی دارد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست