مل رابینز - Mel Robbins

مل رابینز – قانون 5 ثانیه برای افزایش اعتماد به نفس

Mel Robbins - How to Beat Self Doubt in 5 Seconds

سخنران : مل رابینز
موضوع : 5 ثانیه برای عمل
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار تصویری زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 45 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 197 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

دانلود محصول 5900 تومان
دریافت کاربری ویژه
حساب کاربری دارید ؟ پس لطفا وارد شوید

قانون 5 ثانیه مل رابینز

در سال 2008 زندگی مل رابینز ( Mel Robbins ) با مشکل بزرگی رو به رو شد . شوهر او که صاحب یک رستوران بود ناگهان ورشکسته شد و آنها مجبور شدند تمام پس انداز خود را خرج کنند . در آن زمان مل رابینز نیز تجربه فعالیت در چندین زمینه کاری را داشت اما هیچ گاه به نتیجه نرسیده بود و دائم از شاخه ای به شاخه دیگر می پرید.

مل رابینز به جایی از زندگی رسیده بود که شاید خیلی از ما همین حالا در آن شرایط قرار داریم . شرایطی که وقتی صبح صدای زنگ ساعت را می شنویم با خود فکر میکنیم که وقعا چطور به این همه بدبختی افتادیم و چطور قرار است امروز را نیز به شب برسانیم و حتی چند بار نیز از دکمه خواب کوتاه روی ساعت استفاده میکنیم تا شاید 10 دقیقه دیگر مثلا استراحت کرده باشیم ! اما در این 10 دقیقه نیز نمیتوانیم بخوابیم و هزاران فکر مخرب دیگر را دنبال میکنیم .

روزی به صورت تصادفی مل رابینز در حال مشاهده تلوزیون بود . تبلیغاتی نمایش داده می شود که در آن یک موشک فظاپیما با شماره نزولی 5 ، 4 ، 3 ، 2 ، 1 شروع به حرکت و اوج میکند . این لحظه جرقه ای را در فکر او ایجاد می کند !

او با خود میگوید فردا صبح که خواستم از رختخواب بلند شوم همین کار را انجام میدهم . روز بعد لحظه زنگ زدن ساعت او شروع به شمارش معکوس 5 ، 4 ، 3 ، 2 ، 1 می کند و ناگاه می بیند که خیلی سریع از جا بلند شده است ! در لحظات اول حتی باور این موضوع برای او سخت بوده . بعد از این اتفاق او کم کم یاد میگیرد تا همین روش را برای سایر امور نیز به کار گیرد .

در این صورت هر زمان او مشکلی دارد و میداند اگر یک عمل سریع انجام دهد باعث رسیدن به نتیجه می شود اون سریعا شمارش معکوس 5 ، 4 ، 3 ، 2 ، 1 را شروع می کند !

پس از مدتی از این روش برای خود قانونی می سازد و آن را با همسر خود نیز به اشتراک میگذارد . خیلی زود هردو آنها از این روش نتیجه مثبت میگیرند و به شکلی زندگی آنها زیر و رو می شود !

مل رابینز پس از تغییر در زندگی خود به تد ایکس تالک دعوت می شود تا تجربیان خود را ذکر کند . در دقیقه های پایانی او ناگهان به این قانون 5 ثانیه اشاره می کند ! به این شکل خیلی سریع تمام دنیا متوجه این موضوع شده و با استفاده از آن نتیجه می گیرند !

او پس از مدتی شروع به تحقیق در زمینه می کند تا بتواند به صورت علمی نیز این مطلب را ثابت کند که چه ارتباطی بین عملکرد سریع با کاهش استرس ، افزایش اعتماد به نفس و موفقیت در زمینه های مختلف وجود دارد . در نهایت نتایج خوبی را به دست می آورد و آموزش های خود را کامل تر می کند .

کتابی با نام قانون 5 ثانیه ( The 5 Second Rule ) توسط مل رابینز نوشته می شود و دوره و سمینار هایی را نیز برگذار میکند که بسیار تاثیر گذار بونده اند .

کتاب قانون 5 ثانیه مل رابینز
کتاب قانون 5 ثانیه مل رابینز

بنده به شخصه بعد از دیدن کلیپ و مطالعه کتاب از این روش استفاده زیادی کردم و نتیجه مناسبی نیز گرفتم . این ویدیو توضیحاتی کوتاه از مل رابینز درباره جریان پیدایش قانون 5 ثانیه و همچنین آموزش های عملی و علمی برای افزایش اعتماد به نفس با استفاده از این روش است . حتما ویدیو را مشاهده کنید و از این قانون ساده و کاربردی استفاده کنید .

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

کاربران عزیز توجه فرمایید

لطفا از قسمت نظرات فقط برای بیان نظر خود درباره محصول یا مقالات و یا پرسش سوال مربوط به محتوای همان محصول یا مقاله استفاده کنید
اگر مشکلی در استفاده از خدمات سایت دارید یا مشکلی در دانلود فایل وجود دارد با ارسال تیکت به پشتیبانی سریعتر پاسخگوی شما خواهیم بود ارسال تیکت به پشتیبانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن