لس براون - Les Brown

امکان پذیر است – لس براون

مربی : کوین ترودو
موضوع : رسیدن به رویاها
سطح آموزش : مقدماتی
نوع محتوا : سمینار صوتی زیر نویس
زبان : زیر نویس فارسی
تعداد قسمت : 1
مدت زمان : 30 دقیقه
کیفیت : 720p ( خوب )
فرمت محتوا : MP4
حجم محتوا : 160 مگابایت

شما دسترسی به محتوای ویژه ندارید

کاربر محترم برای دانلود محتوا نیاز به کاربری ویژه و یا خرید محصول به صورت تک دارید . با خرید اشتراک ویژه به همه محتوای سایت دسترسی خواهید داشت و با خرید به صورت تکی ، فقط همین محصول را می توانید دریافت کنید .

خرید محصول 15900 تومان
دریافت کاربری ویژه

حساب کاربری دارید ؟ لطفا وارد شوید


سمینار امکان پذیر است از لس براون

تا زمانی که یک رکورد جدید ثبت نشده باشد ، همه این تصور را دارند که نمیتوان بهتر از آن نتیجه قبلی عمل کرد . اما زمانی که دیگران به نتیجه جدید و برتری میرسند همه به این باور میرسند که آن نقطه قبلی زیاد هم خارج از دسترس نبوده است .

اگر دیگران می توانند به رویا و خواسته های خودشان برسند و موفق شده اند . قطعا شما هم میتوانید این کار را انجام دهید . برای شما هم امکان پذیر است که رویای خود را پیش بگیرید و در آن موفق شوید .

افرادی که شما را در مسیر موفقیت دلسرد میکنند و با دست کم گرفتن قدرت شما باعث آزار فکری شما می شود، آنها هیچ رویایی حتی برای خودشان ندارند و در هیچ چیز هم موفقیتی کسب نکرده اند . هیچ توجهی به این افراد نکنید و مسیر خود را پیش روید .

ممکن است زمان زیادی سخت کار کنید تا به نتیجه برسید . این را بدانید که دانه درخت بامبو به 5 سال مراقبت نیاز دارد و در طول این 5 سال هیچ رشدی نمیکند . کاملا زیر زمین مخفی شده است . حال اگر کسی شما را در حال آبیاری این دانه ببنید قطعا به شما خواهد گفت که مدت زیادی را صرف آبیاری دانه ای کرده اید که هنوز هم نتیجه ای نداده است . اما در سال پنجم دانه بامبو در مدت 5 هفته تبدیل به درختی با ارتفاع 25 متر می شود . سوال این جاست که آیا این درخت در 5 هفته رشد کرده است یا در 5 سال ؟

مطلب مشابه :
اهداف و آرزوی های شما - لس براون

اگر در طول این 5 سال از مراقبت و آبیاری دانه دست میکشیدید هیچ وقت به نتیجه نمیرسیدید . صبر و تحمل داشته باشید و به حرف افرادی که شما را باور ندارند گوش ندهید .

ممکن است گاهی دقیقا در مراحل آخر رسیدن به موفقیت شکست بخورید . دست از تلاش بر ندارید ، از شکست های خودتان درس بگیرید و دوباره به سمت موفقیت و رسیدن به درخواست خودتان حرکت کنید .

برای تمامی انسان ها یک هدف و سرنوشت مشخص شده است . هیچ کس نمیتواند جای کس دیگری را بگیرد . هیچ کس رقیب شما نیست . شما جایگاه خود را خواهید داشت . اگر به دنبال سرنوشت خود باشید میتوانید حتی با کار های کوچک نیز دنیا را تغییر دهید .

از لحظه لحظه عمر خود استفاده کنید و حتی در بدترین شرایط به آینده امیدوار باشید و با لبخند و شادی به زندگی خود ادامه دهید .

 

این محتوا به صورت کاملا اختصاصی برای سایت موفقیت 98 می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوا غیر مجاز است و با متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد .

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن