زندگینامه
آخرین ارسالی ها

زندگینامه کوین ترودو – Kevin Trudeau

کوین ترودو کیست ؟

کوین ترودو Kevin Trudeau ( کوین مارک ترودو – Kevin Mark Trudeau ) یک کارآفرین ثروتمند با بیش از 60 شرکت ثبت شده در جهان با گردش مالی بیش از 3 میلیارد دلار در سال و مالک 3 شبکه ماهواره ای در انگلستان و … بود ؛ میتوان گفت او یک امپراطوری تجاری برای خود بنا کرده بود و نمونه ای مناسب از یک فرد موفق بود .

کوین ترودو
کوین ترودو

او در ابتدای تمام صحبت های خود ذکر می کند که اگر شما به دنبال موفقیت هستید باید از کسی پیروی کنید که خود موفق است و از قانون جذب استفاده کرده تا به موفقیت برسد . افراد زیادی هستند که در زندگی شخصی موفقیت خواصی نداشته اند ، چه از نظر روابط و سطح زندگی و چه از نظر مالی ؛ این افراد برای به دست آوردن پول و کسب درامد اقدام به نوشتن کتاب های موفقیت و روش های ثروتمند شدن می کنند .

اگر این افراد حقیقت را می دانستند چرا خود آنها از این اطلاعات برای رشد خودشان استفاده نکردند ؟ او ذکر می کند که او قبل از انتشار مجموعه ” آرزوی تو دستور توست ” که با موضوع قانون جذب و موفقیت است ، خود قبلا به ثروت و موفقیت دست یافته است .

همچنین ذکر می کند اطلاعاتی که او در حال فاش کردن آن است به مدت طولانی بین گروه های مخفی آمریکا حفظ و دست به دست شده و آنها اجازه استفاده و دسترسی عموم را به راز های قانون جذب نمی دادند . اما او با گذشت یک دهه عضویت در انجمن برادر هود و تبدیل شدن به یکی از دانش آموزان خوب این انجمن در نهایت از انجمن خارج می شود تا بتواند بدون توجه به قوانین انجمن ، اقدام به انتشار این اطلاعات کند .

اتفاقات زیادی با ظاهر منفی در زندگی این فرد رخ داده است که ممکن است شما با دانستن ظاهر موضوع با خود بگویید کوین ترودو فقط یک کلاهبردار اقتصادی است . اما حقیقت موضوع چیز دیگری است .( کافیست یکی از سمینار ها یا پادکست های صوتی او را گوش کنید تا حقیقت را بیابید ! ) همه سایت های ایرانی زندگی نامه او را تحریف کرده اند تا نکات منفی ذکر نشود و کاربر پیگیر خرید محصولاتی که توسط او ایجاد شده است باشد . اما در سایت موفقیت 98 ما اطلاعات کاملی را به صورت خلاصه ذکر کرده ایم تا شما از زندگی کامل او اطلاع داشته باشید .

کوین ترودو
کوین ترودو

حقیقت زندگی او این است که بعضی مشکلات در زندگی ای او به شکل تصادفی بوده و برخی دیگر حاصل پاپوش هایی است که برای او ایجاد شده است . همان طور که قبلا اشاره شد او راز های مخفی گروه های آمریکایی را بر ملا کرد و طبیعتا با مخالفت آنها مواجه شد که به نظر میرسد در نهایت همین افراد باعث شدند تا او برای 10 سال به زندان محکوم شود تا جلوی تکثیر و گسترش بیشتر این اطلاعات گرفته شود .

طبق جستجویی که بنده به صورت شخصی داشتم و خودم سمینار ها و پادکست ها و حتی کتاب های کوین ترودو رو مطالعه کردم و دیگرانی که پیگیر دوره های او بودند ، در نهایت نتیجه کلی این هست که صحبت ها و اطلاعاتی که توسط او موجود هست ارزش گوش دادن رو داره . این اطلاعات کیفیت بسیار بالایی دارن و میتونن به شما کمک کنن تا قانون جذب رو سریع تر درک کنید و یاد بگیرید چطور ازش استفاده کنید .

کوین ترودو در ابتدای جوانی

او متولد 6 فوریه 1963 در لئن ( Lynn ) ماساچوست آمریکا است . پدر او یک جوشکار ساده بود بنابراین خانواده آنها جزو قشر متوسط جامعه به حساب می آمد .

پدر و مادر کوین ترودو
پدر و مادر کوین ترودو

او در آغاز زندگی و سنین نوجوانی همیشه در تکاپو برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت و ثروت بود .

عضویت کوین ترودو در گروه مخفی برادر هود

کوین ترودو در حدود سال 1978 توسط یک رابط به عضویت گروه برادر هود  ” The Brotherhood ” در آمد ، این یکی از گروه های مخفی در آمریکا است که اطلاعات قانون جذب را به صورت راز نگهداری می کنند و آن را بین خود گسترش میدهند اما هیچ گاه اجازه دسترسی عموم را به آن نمی دهند . تحصیلات خود را در دبیرستان سن مری که یک دبیرستان خصوصی مخصوص کاتولیک ها در شهر لین است ادامه داد . او در سال 1981 از طرف مدرسه محل تحصیلش به عنوان یکی از آینده دارترین استعداد های مدرسه معرفی شد ، او تحصیلات خود را تا انتهای دبیرستان ادامه داد .

دوره مگا مموری Mega Memory

بعد از دبیرستان با همکاری دوستان خود، کار در زمینه خرید و فروش خودرو آغاز کرد و سپس در 1985 در موسسه حافظه آمریکا مشغول جمع آوری اطلاعات و ارائه دوره های آموزشی تقویت حافظه کرد . که در سال 1387 دوره ای به نام مگا مموری را انتشار داد ( Mega Memory Kevin Trudeau ) .

کوین ترودو در استرالیا
کوین ترودو در استرالیا

زندانی شدن کوین ترودو

در سال 1990 او به دلیل اشتباه در یک چک به 80.000 دلار جریمه متهم شد که طی 30 روز آن را پرداخت کرد و سپس یک سال بعد در 1991 نیز به دلیل تقلب در کارت اعتباری به دو سال زندان محکوم شد . در مورد چک او با محاسبات ریاضی ذکر میکند که خطایی از طرف وی نبوده و بانک اشتباهاتی را انجام داده است . همچنین دلیل تقلب وی استفاده از کلمه “دکتر ذهن” ( به شوخی از این کلمه استفاده کرده ) هنگام فروش دوره های تقویت حافظه بوده است ! به این شکل بانک در نظر گرفته که او واقعا یک دکتر است و همین باعث اتهام به تقلب شده است .

در مورد کارت بانکی هم او توضیح میدهد که با بسته شدن یکی از کارت های اعتباری وی به دلیل تاخیر یک هفته ای در باز پرداخت وام مجبور به حذف اسم وسط ” مارک ” و ایجاد حساب های دیگر شده که پس از چند سال با مشکل قانونی آن مواجه می شود . او حتی پس از آزادی از زندان باور نمیکرد که چنین اشتباه ساده ای باعث شده تا او را مجرم شناسایی کنند . پس از آزادی در سال 1993 به یک شرکت بازاریابی چند سطحی Nutrition For Life پیوست . کار در این زمینه خوب پیش میرفت تا سال 1996 که دولت اعلام کرد که تصور می کند این یک شرکت حرمی است و بنابراین جریمه ای 185.000 دلاری برای آن در نظر گرفت و مقرر شد که تاکتیک کاری این شرکت تغییر یابد .

کوین ترودو
کوین ترودو

سپس کوین ترودو در زمینه پخش تلوزیونی به صورت تبلیغات آخر شب در شمال آمریکا به کار پرداخت و محصولات زیادی مثل محصولات بهداشتی ، مکمل های غذایی ، درمان اعتیاد ، دوره های بهبود حافظه و …  را تبلیغ و به فروش رساند . در سال 1998 شکایتی از وی صورت گرفت با این مبنا که محتوای تبلیغاتی وی حاوی ادعاهای بی اساس و غلط است . شش مورد خطا از محصولات او گرفته شد که در نهایت او مبلغی معادل 500.000 دلار جریمه پرداخت کرد . این جریمه به دلیل فروش کلسیم مرجانی ، که یکی از محصولات او بود برای وی در نظر گرفته شد .

خروج کوین ترودو از انجمن برادر هود

در سال 1999 او از عضویت انجمن برادر هود خارج شد تا اطلاعات کاملی که به دست آورده را انتشار دهد . او مایل بود تا راز های موفقیت و قانون جذب را برای عموم به اشتراک بگذارد و این از نظر انجمن برادر هود غیر قابل قبول بود . بنابراین آنها به هر شکل دنبال مصرف کردن او از این کار بودند و به نظر میرسد در آیده شروع به ایجاد پاپوش برای او کردند .

کوین ترودو
کوین ترودو

در سال 2004 کوین ترودو با اتخاذ یک توافقنامه که شامل پرداخت دو میلیون دلار (  500.000 دلار نقد + خانه و ماشین ) و ممنوعیت استفاده از تبلیغات انبوه برای محصولاتش بود مواجه شد . او دیگر نمیتوانست محصولات خود را در تلوزیون تبلیغ و به فروش برساند ( منظور محصولات خوراکی یا بهداشتی است . فروش کتاب جزو این دسته محصولات نبود ) و تعدادی از محصولات نیز به کلی غیر قانونی اعلام شدند . او اعلام کرد که چون اطلاعات و آموزش های ذکر شده در دوره های وی به ضرر منافع دولت است آنها این ممنوعیت را برای وی در نظر گرفته اند .

کوین ترودو
کوین ترودو

کتاب درمان های طبیعی – آنها نمی خواهند شما بدانید

همزمان در سال 2004 کوین ترودو یک کتاب پزشکی دیگر با عنوان ” درمان های طبیعی آنها نمی خواهند شما در مورد آن بدانید ” ( Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About ) تالیف کرد که در سال 2005 روانه بازار شد .این کتاب 26 هفته به عنوان پر فروش ترین کتاب آمریکا بود و 5 میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا تکثیر شد و به فروش رفت . در این کتاب کوین ترودو اسرار شرکت های دارو سازی را فاش میکند . او میگوید شرکت های دارو سازی برای این که داروی بیشتری بفروشند و سود بیشتری ببرند میخواهد همیشه شما مریض بمانید و دارو خریداری کنید . در صورتی که بسیاری از بیماری ها با روش های ساده تری قابل درمان است . انتقاداتی صورت گرفت که محتوای این کتاب صحیح نیست و چون ممکن بود او مجدد دچار مشکلات قانونی شود ، مجبور شد در ابتدای کتاب متنی را اضافه کند که ذکر میکند استفاده از این روش های درمان و پیگیری این روش به عهده خود فرد هست و او مسئولیتی در برابر آن ندارد . در سال 2005 او شکایتی را علیه توافقنامه سال 2004 مطرح کرد و درخواست لغو آن را داد . اما موفق نشد .

کوین ترودو در آلمان
کوین ترودو در آلمان

دو سال بعد کتاب دیگری با موضوع پزشکی با نام ” Previously Censored Brand Name Products That Cure Disease ” انتشار داد که در آن روش های زیادی برای جلوگیری از بیماری های مانند سرطان ذکر شده بود و نکته مهم این بود که در این کتاب ذکر شده است که علت بیماری ها ویروس یا میکروب ها نیستند ، بلکه عدم تعادت در انرژی حیاتی باعث این بیماری ها می شود . که در سال 2006 یک نویسنده علمی بیشتر مفاهیم این کتاب را رد کرد و مقاله ای با این موضوع در یکی از نشریات علمی آمریکا به چاپ رساند .

کوین ترودو در سمینار
کوین ترودو در سمینار

سپس کوین ترودو دو کتاب دیگر با عنوان های ” کاهش وزن – آنها نمیخواهد شما بدانید  ” ( The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About ) و کتاب “درمان بدهی – آنها نمیخواهند شما بدانید ” ( Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About ) را نوشت . در این بین چندین بار شکایت از وی صورت گرفت ، به این دلیل که در کتاب کاهش وزن داروهای تخصصی را ذکر کرده بود که تجویز آن به صورت قانونی فقط باید توسط پزشکان انجام می شد . با توجه به این که او دارای تحصیلات و مدرک پزشکی نبود این کار او غیر قانونی تشخیص داده شد . ( دقت کنید که او سابقه ای در زمینه طب سنتی دارد ، تصور کنید که او مانند عطاری ها و فروشگاه های دارو گیاهی ایران فعالیت می کرده است . )

کوین ترودو در سمینار
کوین ترودو در سمینار

دوره آرزوی تو دستور توست

در سال 2009 کوین ترودو اقدام به برگذاری سمیناری بزرگ در کوه های آلپ با عنوان ” آرزوی تو دستور توست ” ( Your Wish Is Your Command ) کرد . در این سمینار به صورت کامل در مورد قانون جذب و راز های نهان آن توضیح داده می شود و همین جاست که او اعلام می کند طی سالها عضو انجمن برادر هود ” The Brotherhood ” بوده و حال می خواهد اطلاعات و راز های مهم را به صورت عمومی به اشتراک بگذارد . همزمان او در ایجاد گروه خصوصی با نام ” جی آی ان ” ( Global Information Network ) مشارکت داشت که اساس آن داشتن دسترسی به سخنرانان متخصص انگیزشی و شرکت های بازاریابی معتبر بود که 30 نفر میلیاردر در آن عضو بودند ( 29 نفر + کوین ترودو ) و در همان دوره بود که از مبالغ حق عضویت اعضای این گروه درآمد بسیار زیادی کسب کرد . ( این گروه هنوز هم فعال هست و سمینار های مناسبی رو برگذار میکنه ) هزینه شرکت در سمینار آرزوی تو دستور توست برای هر نفر 10.000 دلار بود و او اطلاعات کاملی از قانون جذب و موفقیت را برای شرکت کنندگان فاش کرد . این سمینار به صورت فایل صوتی ضبط شده و بعدا توسط او به فروش رسید . تقریبا تمامی افرادی که در این سمینار شرکت کرده بودند ذکر کرده اند که بسیار تاثیر گذار بوده و ارزش هزینه ای که بابت آن پرداخت کرده اند را داشته است و باعث تغییر در زندگی آنها شده است .

دوره آرزوی تو دستور توست به صورت دوبله فارسی و زیرنویس برای کاربران قرار گرفته :

کوین ترودو - آرزوی تو دستور توست - دوبله فارسی
کوین ترودو - آرزوی تو دستور توست - زیرنویس فارسی
کوین ترودو - کتاب تمرین آرزوی تو دستور توست
سمینار کوین ترودو
سمینار کوین ترودو

در همین سال کوین ترودو یک رادیو اینترنتی را نیز ایجاد کرد و از طریق آن تعدادی پادکست صوتی ضبط و برای اعضای جی آی ان و دیگران ارسال کرد که مسائل و تجربیات خوبی را به اشتراک گذاشته است .

برخی از دوره های برگذار شده برای شبکه جهانی اطلاعات به صورت زیرنویس شده :

کوین ترودو - اسرار کسب ثروت فاش می شود
کوین ترودو - 25 راز تولید ثروت

دوره ماشین پول سازی 

پس از آن کوین ترودو سمینار دیگری با نام ” چگونه ماشین پول سازی همیشگی بسازیم ” ( How to Create a Perpetual Money Making ) را برگذار کرد که توسط GIN تکثیر شد . تاریخ دقیق برگذاری این سمینار در سایت ها ذکر نشده . پیشنیاز این سمینار آرزوی تو دستور توست می باشد . یعنی شما باید ابتدا آشنایی کاملی با قانون جذب داشته باشید و شیوه ها و آموزش های داده شده در آرزوی تو دستور توست رو یاد گرفته باشید تا این سمینار رو هم کامل متوجه بشید و بتونید از اطلاعاتش استفاده کنید . این سمینار از نظر محتوایی بسیار کامل و مناسب برای کسانی هست که در زمینه بازاریابی ، ارائه خدمات ، استارت آپ و موارد مشابه فعالیت می کنند یا میخواهند فعالیت خودشون رو در این زمینه ها شروع کنند .

کوین ترودو - چگونه یک ماشین پول سازی دائمی بسازیم
کوین ترودو
کوین ترودو

در سال 2014 او مجدد به دلیل محتوای ارائه شده در دوره ها و کتاب هایش ( کتاب کاهش وزن ! با همان مشکل نداشتن تحصیلات پزشکی ) ملزم به پرداخت 37.6 میلیون دلار جریمه یا 10 سال زندان شد . در همین سال حقوق انتشار کتاب های او به یک سازمان داده شد تا با درامد حاصل از آن پول کسانی که کتاب کاهش وزن او رو خریده بودند و ناراضی بودند ، پس داده شود ! و این شرکت در سال 2015 مبلغی معادل 8 میلیون دلار را بازپرداخت کرد . به نظر میرسد مقدار بالای جریمه و مدت زمان طولانی حبس پاپوشی بوده که برای او ایجاد شده تا جلوی انشار بیشتر اطلاعاتی که او داشت را بگیرد . در سال 2016 دادخواستی برای تغییر در حکم او به دادگاه ارسال شد که موافقتی با آن صورت نگرفت . در حال حاضر کوین ترودو فقط یک کاربری فیسبوک فعال دارد که از آن برای جمع کردن مبالغ آزادی وی استفاده می شود . در زندان او دوره جدیدی با نام ” دانش تسلط شخصی ” ( Science of Personal Mastery ) را نوشته است . برای دسترسی به این دوره شما باید مبلغی را برای آزادی او پرداخت کنید و به عنوان هدیه در این دوره عضو خواهید شد . در نهایت کوین ترودو در حال حاضر در زندانی در مونتگومری – آلباما نگهداری می شود . به نظر میرسد او در جولای سال 2024 از زندان آزاد خواهد شد .

کوین ترودو و زندگی شخصی

او سه باز ازدواج کرده است . اولین بار با خانمی به نام Oleksandra Polozhentseva که اکراینی است ازدواج کرد و برای بار دوم در سال 2007 با خانمی به اسم Kristine Dorow که اهل نروژ بود و در لندن با کوین ملاقات کرده بود ازدواج کرد و 4 ماه بعد جدا شد . در نهایت در سال 2008 با Natalya Babenko که یک اکراینی دیگر بود ازدواج کرد و این خانوم در حال حاضر تعدادی از شرکت های خود را مدیریت میکند . اما طبق گفته کوین ترودو همسرش به شهر خودش Kiev برگشته است .

کوین ترودو و همسر اولش
کوین ترودو و همسر اولش
این محتوا به صورت کاملا اختصاصی برای سایت موفقیت 98 می باشد . هر گونه کپی برداری از محتوا غیر مجاز است و با متخلف مطابق قوانین کپی رایت برخورد خواهد شد .

دوره ها و سیمینار های کوین ترودو

امتیاز سخنران کوین ترودو

دانش و اطلاعات
قدرت کلام

امتیاز کل

کوین ترودو یکی از افرادی هست که پیشنهاد میشه حتما سمینار های اون رو دنبال کنید . مخصوصا سمینار آرزوی تو دستور توست برای افرادی که تازه با قانون جذب آشنا شدن و میخوان به هر چی که میخوان برسن خیلی اهمیت داره .

User Rating: 4.85 ( 2 votes)

موفقیت 98

راهنمایی شما برای درک قانون جذب و رسیدن به موفقیت هدف و وظیفه ماست . ما در اداره این سایت از قوانین موفقیت و قانون جذب بهره میگیریم !

‫4 نظرها

 1. سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  من ارزوی تو دستور توست رو از این سایت خریدم وبی قسمت ۱۴ام رو نداره
  فقط ۱۳ قسمته یا قسمت ۱۴ هنوز اضاف نشده

  1. سلام و وقت شما بخیر
   سمینار ۱۴ قسمت هست ، امشب قسمت ۱۴ هم اضافه میشه و میتونید دریافت کنید .
   قسمت ۱۴ محتوای آموزشی نداره ، بعدا توسط کوین ترودو اضافه شده و فقط در مورد شبکه اطلاعات جهانی و مزیت های عضو شدن در اون توضیح میده که الان کاملا بلا استفاده هست .
   به مرور خودمون سمینار های بیشتر از کوین ترودو و پادکست های شبکه اطلاعات جهانی رو هم زیرنویس یا دوبله میکنیم و در سایت ارسال میکنیم

   با تشکر از شما

 2. سلام وقتتون بخیر
  ممنون از سایت خوبتون
  قسمت ۶ ام سمینار ارزوی تو دستور توست برای من نصفه است میشه چک کنید ممنون

  1. سلام و روز شما بخیر

   بررسی شد ، فایل مشکلی ندارد .
   اگر نصفه هست یا مشکلی داره مجدد دانلود بفرمایید . حجم فایل ششم باید 173 مگابایت باشد .

   موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن